Lista ocen Volvo S60 II (47) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin N.
Sedan 2.5 T5 254KM 187kW
Użytkuje to auto rok, nic się do tej pory poważnego nie wydarzyło (odpukać niech się nie wydarzy). Jedyna rzecz, która mnie mocno zaskoczyła to podczas podróży do Zakopanego - dziurawa/pękła membrana odmy 60 zł - wyglądem przypomina wieczko od słoika (tak, można wymieniać membranę a nie cała odme!!), silnik mi wariowal, piszczał, dostawał lewe powietrze ale kto by pomyślał ze taka pierdola i tyle kłopotu haha :) po wymianie oczywiście wszystko...
~Wojtek
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Na razie brak i oby tak było dalej. Wymiana części eksploatacyjnych to konieczność w każdym aucie. Trochę drażni "łuszcząca się" powierzchnia gumowa na wnętrzu kierownicy, chociaż sama kierownica jest pokryta skórą. Trochę słaba wpadka przy tej klasie samochodu. Przypomina to dolegliwość Passata B6 we wczesnej fazie produkcji (2005-2008) na boczkach drzwi, konsoli środkowej i przełącznikach.
~j
Sedan 1.6 T3 150KM 110kW
oderwał się uchwyt do zamykania klapy w bagażniku, ktoś mnie przetarł na parkingu i zderzak trzeba było poprawiać bo się odczepiły dwa zaczepy, lakier rysuje się nawet od oddychania w jego kierunku - niby nic takiego ale bądźmy szczerzy - to nie jest volvo 240, mój poprzedni citroen za 40 tys. jawi się jak auto nie do zdarcia
~Bartłomiej
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Na przestrzeni 6 lat zdarzyły mi się dwie usterki. Pierwsza to awaria lampki podświetlającej przycisk opuszczania szyby przedniej od strony kierowcy, druga, to awaria podgrzewanej szyby przedniej po stronie pasażera (zrobiona na gwarancji). Poza tym nie miałem żadnych problemów.
~Darek
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Jedyną "awarią" jaka mi się przytrafiła była wymiana jednego czujnika parkowania oraz ponowne wklejanie szyby czołowej, gdyż na skutek wady fabrycznej zaczęła cieknąć. Jest to usterka występująca w wielu modelach Volvo z tego okresu. Koszt - 180 zł.
~Gegog
Sedan 3.0 T6 304KM 224kW
Zapalający się check p0420 mimo ze sondy, katalizator w porządku. Ponoć Volvo manczuky system a mnie wkurza kontrolka, skrzeczące plastiki, szumy wokół auta, nie do końca wygodne fotele, dość mały bagażnik.
~Tomek_W
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Niestety po przejechaniu 1000km wystąpił komunikat o awarii alarmu i musiałem jechać na serwis aby to wykasowali - nie wiem może to jakaś fabryczna jeszcze sprawa. Poza tym jak na razie ok.
~gość
Sedan 1.6 T3 150KM 110kW
urwany uchwyt w bagażniku, dwa razy odczepił zderzak po tym jak ktoś mnie przetarł na parkingu, musiałem z tym jeździć do serwisu, geometrię kół trzeba było robić po roku, ogólnie bez rewelacji
~Anonim
Sedan 1.6 T4 180KM 132kW
Poza spalaną żarówką, częściami eksploatacji takimi jak : hamulce, oleje itp nic się nie dzieje i tu moje największe pozytywne zaskoczenie. Zrobiłem autem w ostatni rok 30k km.

Usterki Volvo S60 II

Volvo S60 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pavlo3311
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Nic się nie dzieje. Systematyczny serwis i będzie dobrze. Fajne jest to, że w tym aucie nie dzieją się dziwne rzeczy. Po prostu wszytko działa i tyle. O to chyba chodzi?