Lista ocen Volvo S60 I 2.4 D5 163KM 120kW 2000-2007 (50) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BladeOstrze
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Wszystko działa jak należy. Zimą przy mrozach sięgających do 20 stopni środek szybko się nagrzewał, a wszystkie szyby szybko odparowują. Duży plus zastosowania nawiewów z tyłu w środkowych słupkach dla pasażerów z tyłu, pomagają one szybko osuszyć tylne szyby boczne (u kolegi w Passacie B6 przy dużych mrozach były zamarznięte u mnie nigdy to się nie zdarzyło) a latem przy dobrze działającej klimatyzacji jest przyjemnie chłodno. Dwustrefowa...
~Damian (worcław)
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Swietna klimatyzacja automatyczna wraz z system kontroli jakości powietrza we wnętrzu oraz dodatkowymi filtrami antyalergicznymi. To naprawdę działa samochód sam włącza obieg zamknięty jesli to konieczne więc zawsze we wnętrzu jest czyste powietrze. Alergicy poczują się wyśmienicie zero reakcji alergicznych. W zimie wydaje wabasco.
~Lukasz
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Minusem jest to, ze sie duzy silnik dluzej nagrzewa zima a przez to trzeba z 10minut (jazdy ) poczekac az z wywietrznikow zacznie dmuchac cieple powietrze. Poza tym chlodzi i ziembi jak nalezy pod warunkiem odpowiedniego serwisowania klimatyzacji.
~macieknyc@interia.pl
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Wentylacja działa sprawnie,szybko się nagrzewa,dodatkowo opcja odparowania przedniej szyby i szyb bocznych-rewelacja.Klima dwustrefowa działa lepiej niż w poprzedniej a6.Podgrzewanie siedzeń-dwustopniowe sprawdza się szczególnie w zimne poranki...
~Rafał
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Tu same plusy. Dwustrefowy automatyczny system klimatyzowania wozu + ogrzewanie postojowe nic dodać nic ujać. Jeśli masz silnik 2,4D5 polecam przegrać oprogramowanie aby zaktywować możliwość ustawiane czasu startu webasta jeśli tego nie masz w standardzie.
~WS
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Diesel dość długo się nagrzewa ale wiadomo silnik duży. Potzreba mu około 4 km aby było ciepło. Wentylacja i klima super. Z tyłu nawiewy pierwszorzedna sprawa. Szybki nawiew na przednią szybę sjest niezłym pomysłem.
~safibok
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
klimatyzacja automatyczna dwustrefowa dziala znakomicie. Np. kierowca 21oC , pasazer 26oC - i tak jest. Efektu parowania szyb - NIE MA, aktywny filtr wraz z czujnikami eliminuje nieprzyjemne zapachy automatycznie.
~Waldemarus
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Bez zarzutu, klimat w autku wymażony. Klima chłodzi efektywnie niema efektu schładzania w jednym miejscu. Cały pojazd jest zchłodzony optymalnie i równomiernie. Ogrzewania nie przetestowałem jeszcze bo mamy lato.
~Zenek
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
super. Działa sprawnie i szybko. Mam ECC co powoduje że na ustawieniu auto tylko zmieniam jaką temperaturę chcę i koniec. Grzeje lub chłodzi równomiernie. No i nawiew na tylne boczne szyby !
~Przemek
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
W porównaniu z moim poprzednikiem to niebo a ziemia. Gdy trzeba w momencie w samochodzie jest cieplutko i tak samo szybko można mieć w samochodzie 18*C. Dodatkowy plus za świetnie działającą klimetronik.