Lista ocen Volvo S60 I 2.4 D5 163KM 120kW 2000-2007 (46) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macieknyc@interia.pl
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Ja moje Volvo kupiłem w Anglii z racji tego że tutaj mieszkam.Zapłaciłem połowę tego co w Polsce za dość wypasioną wersję z kremową skórą,podgrzewanymi fotelami,dolby pro logic zmieniarka itd...w Polsce dość drogie(mówię o używanych z roku 2002)choć i tak wolałbym go od audi a6 a4,bmw czy choćby merca c clase która ponoć dość awaryjna...
~Paweł
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Marak nie jest w Polsce zbyt popularna, ze względu na obawy o wysokie koszty eksploatacji więc stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Moje S60 kupiłem jako 3 letnie auto z przebiegiem 128tys km za 50 tys zł co uważam za dość atrakcyjną cenę z porównaniu z ceną nowego auta.
~BladeOstrze
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Szwedzi wypuścili na rynek naprawdę solidny samochód. Cena za jaka można kupić nowe czy używane auto jest według mnie adekwatna do jego solidności. Bez wątpienia mogę powiedzieć, że następne auto jakie kupię to będzie też Volvo
~Przemek
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
W porównaniu do BMW czy mercedesa samochód znacznie wygrywa. Za te same pieniądze volvo jest o rok, dwa lata młodsze i posiada niejednokrotnie lepsze wyposażenie. Powiem w skrócie nie żałuje pieniędzy wydanych na volvo.
~Zenek
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Przyzwoite. Tańszy niż BMW 3 serii. Koszty serwisowania tak naprawdę dużo się nie różnią w tych czasach. Tyle, że nikt normalny nie pojedzie do autoryzowanego serwisu do tych darmozjadów i naciągaczy.
~automaniak
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Jeśli porównać cenę autka i jego utrzymanie do tego co oferuje do super. Wyznacznikiem tego jest to że kiedy rano wstajesz nie możesz się doczekać aż się przewieziesz tym autem to znaczy że ci pasuje.
~Olej
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Powyższe opinie na temat poszczególnych elementów i koszt zakupu (niestety wysoki) i tak stawiają go relatywnie wysoko w przedmiotowym stosunku jakości do ceny.
~Marcin
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
3 lata temu kupujac wtedy auto za niemal 30.000 pln nie spodziewlaem sie ze przez nastepne 3 lata doloze drugie tyle na naprawy - dlatego stosunku jakosc cena nie moge ocenic wyzej
~jankess3
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
na nowe takie auto mnie nie stac.Takze w Polsce nie bylo by mnie stac nawet na uzywany.Mieszkam w Angli, a tu moje auto z 2002 kosztowalo 3200funtow na zlotowki to 17000zl.
~s60
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
super jakość cena moze troche za wysoka, ale jeżeli ktoś nie chce byc takie jak większość (audi, merol, vw) super alternatywa, auto reprezentacyjne a zarazem rodzinne,