Lista ocen Volvo S60 I 2.4 D5 163KM 120kW 2000-2007 (55) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BladeOstrze
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Jeśli chodzi o przestrzeń to miejsca dla kierowcy jest wystarczająco (mam 186 cm wzrostu), pasażer z boku też nie musi narzekać. Siedziska z przodu są doskonale wyprofilowane i świetnie trzymają na zakrętach. Gorzej jest z miejscem z tyłu. Wygodnie będą tam podróżować dzieci oraz osoby z krótkimi nogami gdyż to właśnie na nie brakuje miejsca w momencie gdy z przodu siedzi ktoś mojego wzrostu. Ale uważam że nie ma na co narzekać jak trzeba to i...
~Paweł
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Z przodu bardzo dobrze, miejsca wystarczająco zarówno na nogi jak i nad głową. Na tylnej kanapie jednak nie jest już tak różowo, nie jest źle, ale miejsca tyle co w większym aucie kompaktowy kompakcie. Bagażnik w S60 należy do dużych, więc wyjazdy wakacyjne z 3-4 osoby nie są większym problemem. Jedynie można się przyczepić do tego, że bagażnik jest wprawdzie długi i głęboki ale dość niski co powoduje że nie mieszczą się tam wysokie przedmioty.
~macieknyc@interia.pl
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Z przodu rewelacyjnie.Możliwość ustawienia siedzenia w kilku pozycjach daje możliwość zajęcia naprawdę dobrej pozycji za kierownicą i dodatkowo bardzo wygodnej.Wyjątkowo wygodne siedzenia-jeszcze w takich nie jechałem.Z tyłu wygodnie dla 4 osób.Szeroki tylny podłokietnik ze schowkiem i uchwytami na kubki,skutecznie utrudnia zajęcie wygodnej pozycji dla piątej osoby.
~Damian (worcław)
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Bardzo dobra dużo miejsca z powodu dużej szerokości samochodu. Sportowe fotele wraz ze sportową tapicerką rzeczywiście zgodnie z zapewnieniami producenta są najwygodniejsze na świecie! Dosknałe trzymanie boczne i idealna twardośc sprawiają że wysiadają z samochodu nawet po 1000km nie czujemy bólu ani zmęczenia!
~HeXoda
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Bardzo dużo miejsca i wygody dla pasażera i kierowcy.Elektryczny fotel zapamiętuje doskonale ustawienia 3 kierowców.Brak oznak zmęczenia po długotrwałym prowadzeniu samochodu.Kilka razy jechałem ponad 2000km w europie i po przyjeździe na miejsce można było jeszcze wytrzymać kilka godzin na nogach.
~Zenek
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Z przodu - ekstra. Wrażenie ciasnoty jak się przesiada z niezabudowanych wnętrz, ale szybko mija i mi się bardzo podoba. Z tyłu elegancko ale tylko dla dwóch osób - trzecia się na dł€ższej trasie umęczy ale od biedy do drugiego miasta na imprezę starczy.
~Lukasz
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
To moje pierwsze Volvo wiec nie wiem czy to domena marki czy konkretnie tego modelu ale fotele w tym aucie to bajka!!!!!! Wachalem sie miedzy Mazda 6 a wlasnie tym Volvo dopoki w nim nie usiadlem. Ogolnie komfort jest to bardzo mocny punkt tego auta.
~Przemek
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
4/5 Ja ogólnie nie mam zastrzeżeń mam 171cm wzrostu tak więc czuję się naprawdę komfortowo, jednak zdaje sobie sprawę że osoba o wzroście 190cm owszem również na pewno źle czuć się nie będzie ale pasażer za nią będzie mógł pomarzyć o przestrzeni.
~Rj
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Z przodu bardzo dobrze. Z tyłu - nie jest to limuzyna do wożenia prezesa, ale dzieci w wieku szkolnym się pomieszczą. Bagażnik - jak na sedana bardzo pojemny i ustawny. W tej generacji zawiasy nie wnikają do środka!
Dziennik kosztów dla Volvo S60 I 2.4 D5 163KM 120kW
8,1
~Mateusz
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Tutaj wiadomo każdy jest inaczej zbudowany i każdy potrzebuje różną ilość miejsca. Dla mnie i osób podróżujących jest na tyle, że wystarcza nam na podróż całą rodziną i psem nawet przez 8h jazdy.