Lista ocen Volvo S60 I 2.4 D5 163KM 120kW 2000-2007 (50) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~automaniak
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
jak narazie tylko serwisowe sprawy ze względu na przebieg czyli rozrząd 450zł części +robocizna, wymiana dyszy webasta 350zł, zawieszenie stabilizatory tylne przednie i wymiana poduszki silnika. Amortyzatory 65% zużycia czeka mnie wymiana w tym roku. Nie licząc wymian okresowych oleju filtrów to spoko jak na 155000km. Pewnie właściciel niejednego autka zapłacił więcej za serwisowanie.
~Marcin
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
od czego zaczac.... - elektryka - wieczne bledy zarowek - bledy z ikonami na desce - a to pasy a poduszka - synal dzwiekowy pasow - raz jest, raz nie ;) - popsuta klamka w drzwiach pasazera z tylu - naprawiana .. 4 razy !! - czasami nie dziala centralny zamek - stresujace doswiadczenie na -10stopniach ;) duzo nerwow....
~Olej
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Daje 5 choć jedna rzecz mnie dotknęła a mianowicie nie działający czasami tempomat - podobno wytarta listwa w kierownicy - koszt ok 700 zł - nie wymieniłem jeździłem bez tempomatu jak akurat nie chciał działać. Ale prze 5 lat to chyba nie dużo napraw drobnych ;)
~BladeOstrze
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Jeśli chodzi o drobiazgi to jeżdżąc ponad rok nic mi się nie przytrafiło. Wszystko działa prawidłowo, wszystko się otwiera, zamyka, przełącza. Drobiazgiem którym się ostatnio musiałem zająć była wydmuchana uszczelka łącząca kolektor wydechowy z turbiną (wydobywał się gwizd)
~marcinpr
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
jeżdże 10miesięcy prawie 20tyś km, raz spaliła mi się żarówka postoju z tyłu i raz z przodu. Tak poza tym to siadam i jadę. Stoi pod chmurką całą zimę, wszystko działa, łacznie z akumulatorem bez żadnych doładowywań.
~Jacek U.
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Ze wskazaniem na "dobrze" z winy polskich drog. Na 100.000 km dwukrotna wymiana łączników stabilizatorów z tyłu i trzykrotna z przodu. Robiłem to natychmiast jak coś zaczynało stukać w zawieszeniu i zawsze było to to samo.
~Jac
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Ot ... drobiazgi - jak wszędzie. Najbardziej denerwujące są trzaski w drzwiach, tunelu i desce rozdzielczej przy bocznych słupkach. Co i raz likwiduję przyczyny tych trzasków a one i tak po pewnym czasie wracają.
~Dominik
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Żadna usterka nie wydarzyła się dwa razy. Akumulator łożysko silniczek od zamykania wlewu paliwa to wszystkie awarie przez dwa lata:) Przy słabym akumulatorze wariował komputer i centralny zamek.
~macieknyc@interia.pl
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Poza kilkoma drobiazgami tj przykrywka na kubki w konsoli środkowej,której zawiasy się urwały to wszystko ok.Wada ta została poprawiona w wersji po 2004 roku kiedy to wprowadzili zasuwaną przesłonę
~Rafał
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Pierdoły jak zawieszenie drążki stabilizatora czy poduszka zawieszenia silnika ale unas to standard na dziurawych drogach nawet w super brykach. Jak ktoś jeździ dużo i nie po mieście to wie oczym mówię.