Oceny Volkswagen Santana 1.6 D 54KM 40kW 1981-1988

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Santana 1.6 D 54KM 40kW 1981-1988

~krechatg@interia.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Mam Santane 3 lata. Jestem z niej bardzo zadowolony. Kupilem ja od pewnego dziadka za jedynie 4000zl. i jezdze nia do dzis dzien.Mimo iz ten samochód ma 22 lata to nadal z powodzeniem pokonuje dalekie trasy.Oczywiscie nie obywalo sie bez usterek ale zawsze mozna bylo bez wiekszych przeszkód kontynuowac jazde. Jak mnie jakies usterki spotykaly(a bylo ich niewiele) to byly one takie ze nawet w nowych samochodach one wystepuja.Oczywiscie wiek...
~Santana
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
za te pieniądze jest to wymażone auto rodzinne,można się tym wybrać np. nad może i to bez żadnych przejść , a poza tym gangsterka jak cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
~skopek1@op.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Santana to najlepszy samochód jaki w życiu widzialem. Wiadmo kazdy chwali swoje ale naprawde ten zasluguje na podziw a gdy bym dotarl kto go wymyslil sztab ludzi pogratulowal bym im za naprawde Dobrą Robote .........jedyns jeden wróg RDZA ale to nie ich wina dopiero gdy zaczeli sypac sól w polsce dopiero sie zaczelo..
4,1
~Corsu
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Zajebista fura, jeżdzi tyle już lat a ruda się za nią nie bierze a i wszystkie FSO-siaki wdychają smak opału. Santana rullez!!!
3,6
~edziarudnicka@interia.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
trzy razy spalił sie wyłacznik świateł w ciagu miesiąca
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Chodzi jak zegarek chociaż głośny. Mimo dużego przebiegu silnik suchy, bez dolewek oleju miedzy wymianami. wzór (Silnik)
~omec
~szeryf
~mlody
~Kamil
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Silnik genialny.23 letni samochod jest o wiele zrywniejszy i szybszy od audi 100 1,8.Moi rodzice przesiadajac sie do mojego samochodu jezdza jak wariaci. Wygrana w wyscigu na 1/4 mili z golfem2 polonezem i fiatem 125. Maluchy odpadaja na kazdych swiatlach. Predkosc maksymalna 165 km/h (Silnik)