Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW 1999-2005 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~damczer
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Zawieszenie jest wbrew pierwszym wrażeniom dość delikatne w tym aucie. Zestopniowane jest twardo i precyzyjnie jak na normalną jazdę, do większych szaleństw się jednak nie nadaje. Tył jest leciutki w porównaniu z przodem z ciężkim dieslem więc balans jest beznadziejny, można się zdziwić zimą bądź na szybkich łukach. Da się jeździć, ale należy pamiętać o kontrach gdyby tyłek za bardzo podskoczył. W zawieszeniu wymieniałem już trzy razy łączniki...
~paweł_tazbir
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Jeździ się dobrze, nawet w zjeździe na Woli w miejscu wypadków średnio raz w tygodniu, wyprzedzam auta niby lepszych. Moim zdaniem, zależy to głownie od kierowcy, nie od obsługującego. Jeździłem wieloma autami, i wszystkie prowadzi się po prostu fajnie... chyba,że debil za kierownicą.
~ravenice1990
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Sama jazda jest zróżnicowana np. od opon zimówki mam węższe więc lekko ucieka z zakrętów ale raczej przy dużych prędkościach. Letnie szersze to już inna bajka śmiga aż miło
~Jędrek
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Na naszych dziurawych drogach wymiany wymagają łączniki i gumki stabilizatora, tylne gumy wachacza przedniego i końcówki drążków (swoje wymieniłem dopiero przy przebiegu 208 tyś km).
~bezpieczny
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Dobrze choć pojawił się problem ze wspomaganiem i jeździłem bez. Małe auto napewno trochę traci przyczepność przy zakrętach na dużych prędkościach.
~wwb77@interia.pl
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
świetnie trzyma się drogi ale nie ma co przesadzać z dynamiczną jazdą bo trzeba się liczyć z częstszą wymianą niektórych podzespołów zawieszenia
~marek y
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
auto znakomicie sie prowadzi + mała kierownica sprzyja sportowej jeździe - twarde solidne zawieszenie
~mtom
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Dobrze sie prowadzi ale na nierównościach czasami za bardzo dobija.
~ssokol@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
jak na małe autko dobry, choć należy pamietać że jest wąski i mniej przyczepny.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
~Adrian123321
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Nie jest źle tanie części do zawieszenia czy hamulców
Volkswagen Polo IV Hatchback