Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW 1999-2005 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~damczer
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Płacimy za markę niestety. Za mit o niezawodności VW. Psuje się jak każdy inny samochód, zależnie od tego jak kto dba oczywiście. Jednak oferowanie za taką cenę takiego auta to pomyłka. Plastiki średniej jakości, słaby komfort podróżowania, fatalny silnik, kiepskie wyposażenie a cena nawet na rynku wtórnym wysoka. Za wysoka.
~Misha
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Bardzo przyjemny samochód. Jezdz sie nim bardzo przyjemnie. Zwrotny, szybki, dynamiczny. Mam natomiast mały problem z silnikiem. Od kilku miesięcy słychać dziwne szmery. Wymieniłem rolki, napinacze i paski ale bez efektu.
~znawca23
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
za auto trzeba dac ponad 20 tys a jest zbudowane na starej budzie wiec jest stara konstrukacja. za ta cene lepiej golf IV lub cos z opla (tez niemiec)
~paweł_tazbir
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Ideał. Jak ja żałuję,że kupiłem 3 drzwiowy.... Inaczej pewnie bym się go nigdy nie pozbył.
~ravenice1990
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Wydaje mi się że wersja 1.4 TDI 75km higline 4/5 drzwi jest trochę wygórowana, no ale ...
~darunia
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
W standardowym wyposażeniu 4 poduszki, regulacja kierownicy to trochę mało za 45000 zł
~bezpieczny
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
oceniam przeciętnie. auto jednak drogie jak na średni komfort w małym aucie
~tom17@o2.pl
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
wysoką cenę jak za auto w tej klasie nadrabia całkiem przyzwoita niezawodność
~darosto@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
zbyt wysoka jak na polskie warunki, przeciętne wyposarzenie standardowe
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
~ssokol@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Na rynku wtórnym cena dosyć adekwatna do produktu
Volkswagen Polo IV Hatchback