Lista ocen Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1995-2001 (87) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~giernal
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Poziom wyciszenia można śmiało uznać za zadowalający. Dźwięki pracy silnika nie docierają do uszu pasażerów zbyt głośno, zresztą podobnie jak innych podzespołów. Problem z nadmiernym hałasem zaczyna się pojawiać dopiero przy przemieszczaniu się z prędkościami autostradowymi lub jeżdżeniu po nierównościach. Niemniej w tym drugim przypadku generatorem niepożądanych dźwięków jest wszechobecny plastik, który wskutek swej twardości bardzo "lubi"...
~jerzy_poradzisz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Samochód jak na tą klasę jest bardzo dobrze wyciszony, nawet przy 150 na godzinę jest w środku całkiem cicho (jak na tą klasę oczywiście) i da się normalnie rozmawiać, nie trzeba się przekrzykiwać. W mieście jset idealnie, natomiast odradzam jeżeli jesteście wrażliwi na skrzypiące plastiki - po ponad 200 tysiącach w końcu mają prawo sobie trzeszczeć.
~domel86
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
To chyba jedyna wada tego samochodu. Dość słabo wyciszone wnętrze. Bardzo łatwo o trzeszczące plastiki. Jednak dla bardziej odpornych polecam to co ja zrobiłem - zdjęcie obijających się elementów i ponowne ich założenie - pod każdą śrubeczkę podkładka gumowa - nie ma mowy o żadnych stukach ;-)
~Paweł
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Trzeba przyznać, że to auto jest naprawdę dobrze wyciszone. Można swobodnie rozmawiać. Hałas dopiero grubo powyżej setki, ale w porównaniu do innych niedużych aut, nawet sporo młodszych, (np."przedostatni" model corsy 1,2)jest zauważalnie ciszej.
~Michał_S
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Wyciszenie jest takie sobie, gdyby silnik lepiej by brzmiał to by było fajnie a tak przy wyższych obrotach jest nieprzyjemnie głośno. Jednak przy wolnej jeździe jest dobrze. Zawieszenie lubi pohałasować ale w normalnych granicach
~Tomek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Mogłoby być trochę ciszej, ale mi to akurat nie przeszkadza. Dodatkowo denerwuje charakterystyka pracy tego silnika (dopiero od 3 tysięcy obrotów jest ładny dźwięk).
~Kamil
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Moje POLO ma juz prawie 13 lat i nie moge arezkac na wyciszenie.. ok 140km/h robi sie glosno ale rzadko po naszych drogach podrozuje sie taka predkoscia.. phi;p
~herf@wp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Dobre wyciszenie szumu opływającego powietrza, silnik już trochę gorzej. Ale za głośno nie jest, a dźwięk jest przyjemny. Przy 150 km/h można swobodnie rozmawiać.
~Łukasz211
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Poząbkowane opony napewno nie dająkomfortu wyciszenia psychicznego kierowcy, ale sposób wiciszenia wystarczający, pomijając akurat opony w moim egzemplarzu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
7,7
~wladek0706
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
tu akurat przeciętnie, bo silnik mocno daje o sobie znać już powyżej 2 tyś obrotów, generalnie auto do jazdy po mieście - w trasie radia nie słychać ;)
Volkswagen Polo III Hatchback