Lista ocen Volkswagen Passat B7 Limousine (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baka1408
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Miejsca jest wszędzie pod dostatkiem - kierowca może podróżować na prawdę bardzo komfortowo, mając nie tylko dużo miejsca na nogi, ale również przestrzeń nad głową oraz duży dystans odzzielający go od pasażera siedzącego obok. Jednocześnie Passat nie posiada bardzo wysokiej konsoli środkowej (jak np. w Oplu Insignia), co optycznie nie przytłacza kierowcy i daje jeszcze więcej miejsca na podłokietniku. Sam podłokietnik mógłby być szerszy, bo...
~A
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Kierowca i pasażer z przodu OK. Z tyłu niewiele miejsca. Ja wożę tam dzieciaki w fotelikach i permanentnie mam skopane oparcia przednich siedzeń. Pod tym względem lepiej było wziąć Superba. Przeciętnie i tyle. Bagażnik spory, ale, jak to w sedanach, z utrudnionym dostępem. Jednak w mojej ocenie, jeśli komuś zależy na łatwym dostępie, to kupuje kombi, zatem nie poczytuję tego za wadę, a raczej za cechę auta typu sedan.
~baka1408
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Tutaj również jestem bardzo zadowolony. Przestrzeni dla kierowcy jest na prawdę bardzo dużo, nawet jak dla 'dużego' wymiarami kierowcy (mam 1.90 i ważę około 100kg). Ciężko właściwie znaleźć jakiś element który ograniczał by nasze ruchy wewnątrz samochodu. Jeździłem już wieloma samochodami różnych klas, ten Passat jednak jest z nich wszystkich najbardziej przestronny.
~a
Limousine 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo dużo miejsca i z przodu i z tyłu, na nogi, sporo miejsca nad głową oraz na boki. Porównując z samochodem monstrum, czyli ze Skodą Superb, mam wrażenie, że przednie fotele Passata są szersze a w Skodzie za to jest znacznie więcej miejsca na tylnych siedzeniach. Bagażnik Skody jest również większy.
~joszu
Limousine 1.8 TSI 160KM 118kW
Samochód przestronny. Mimo mojego dużego wzrostu fotel kierowcy nie mam odsunięty maksymalnie. Także przestrzeń kierowcy jest rewelacyjna. Także pasażerowie nie mogą narzekać na brak miejsca. Podróże całą rodziną czy z przyjaciółmi to prawdziwa przyjemność.
~Tra
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Miejsca jest wystarczająco, ale oczekiwałem trochę więcej od tej klasy. Pasażerowie z tyłu to jednak inna bajka. Jak sam usiadłem z tyłu to wytrzymałem 200km i się zamieniłem z kolegą. Jak dla mnie za mało, a mam 182cm czyli standard.
~art8000
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Auto jest stworzone dla 4 pasazerow i wszyscy maja duzy komfort podrozowania,Niec dodac ,nic ujac,Jak kierowca robilem odcinki po 500 km i wysiadalem z auta niezmeczny,moglbym spokojnie drugie 500 km zrobic
~E- dog
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu jest wystarczająco miejsca. Przy moim wzroście (185cm) jak ustawie fotel kierowcy pod siebie to z tyłu mogę jeszcze spokojnie usiąść. Bagażnik za mały.
~PassatB7
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Jest dobrze. Przednie sportowe fotele podowuja ,ze wchodzac czy wychodząc z samochu ocieramy sie o bok fotele przecierajac z czasem tapicerke. Poza tym komfortowo
~Alexy
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Przestronnie, poręcznie i wygodnie. W każdym innnym aucie tej klasy dziwię się, że jest ciaśniej. A siadając do BMW 5 (wiem, inna koncepcja) nie mam poczucia większego wnętrza.
Volkswagen Passat B7 Limousine