Lista ocen Volkswagen Passat B6 (27)

3,6
~Łukasz
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Zacznę od tego że VW odkupiłem od pierwszego właściciela był Bezwypadkowy z przebiegiem 140 tys km, który serwisował samochód do końca u autoryzowanego dilera. Dlatego myślałem ze to da gwarancję spokoju i niezawodności...BŁĄD! Zachciało mi się luksusu za który sporo zapłaciłem i na którym sporo straciłem... Do niewątpliwych zalet należy zaliczyć wysoki Komfort jazdy przestronność i naprawdę bardzo dobre wyciszenie.Minus to silnik który nie...
~Michał
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód oceniam na 5 z minusem za różne drobnostki z którymi musiałem początkowo jeździć do serwisów. Serwisów VW nie polecam - zdecydowanie. Jest to samochód bardzo wygodny, przestronny, komfortowy, świetnie trzyma się drogi i doskonale prowadzi.
~Tommy
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Gdyby nie glosna praca rozrzadu po uruchomieniu byloby doskonale. Niskie spalanie, komfort, niezawodnosc i ekonamia to niewatpliwe zalety passata.
~Niesfrustrowany
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo dobry samochód dla ceniących wygodę. Niewielki silnik (1,4 TSI) w połączeniu z 7-biegową DSG zapewnia dobre przyspieszenia i rozsądne spalanie. W podobnej cenie nie było tak dobrze wyposażonego samochodu w konkurencji.
~RP
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Rewelacyjne auto za przyzwoite pieniążki, kupione w 2010 w promocji tuż przed końcem produkcji Passata B6. Pełne wyposażenie - 8 airbagów, kurtyny, biksenony skrętne, jasna skóra, dużo wygodnej elektroniki i silnik 1,4 TSI za niecałe 100KPLN - to była okazja. Póki co 100% satysfakcji z auta wbrew wielu opiniom o awaryjności w Paskach B6. Alternatywnie rozważałem Citroena C5, ale kosztował podobnie wyposażony o ok. 20 tys więcej.
~grzegus
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo dobrze się spisuje, na niższych obrotach nieporównywalnie lepszy od 1.6 102 KM (miałem w Golfie Plusie), im wyżej tym nieco gorzej, ale cały czas jest dobrze. (Silnik)
~Użytkownik
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnik doskonały. Płaski moment obrotowy - 200 Nm od samego dołu sprawia wrażenie, że mamy doczynienia z dużo mocniejszą jednostką. Doskonale wyciszony - w czasie pierwszych 100 km po mieście zdarzyło mi się dwukrotnie próbować włączyć zapłon we włączonym silniku... Staż za kierownicą ok. 800 000 km. (Silnik)
~Andrzej
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Kupując samochód z tym silnikiem muszę przyznać, że miło jestem zaskoczony. Bałem się, że dynamika będzie gorsza niż podaje producent. Na moje wyczucie wszystko się zgadza i jest OK. Jak ktoś chce dynamiczniejszy to ma spory wybór. (Silnik)
~kamil
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
albo ten znakomity silnik roku rozwala łancuch co 20tys km, albo pompa paliwa WC siada, albo turbo.. żenada! nie mówiąc o poważnych usterkach auta jak choćby awarie układu kierowniczego w czasie jazdy!
~Piotr
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Trochę krótka dwójka, niezła szóstka. Ogólnie wszystko OK. (Skrzynia biegów)