Lista ocen Volkswagen Passat B5 (47)

~Patryk
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Auto prezentuje się dość świeżo jak na swój wiek, jest wygodne, jeździ się nim przyjemnie, osiągi całkiem niezłe jak na tę masę i automatyczną skrzynię, a do tego dostęp do części jest bardzo duży ze względu na popularność modelu. Warto rozważyć zadbanego Passata 2.5 TDI, najlepiej od pasjonata, bo jeśli się o to auto zadba, to będzie służyć jeszcze długi czas, przy tym wieku samochodów może nawet okazać się mniej zawodny od ulubionych przez...
~Dawid K
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
mimo zlych opini o tym silniku ,osobiscie nie narzekam mam go juz ponad 3lata i nie zamierzam sprzedawac . Oby tak dalej , czytajac opinie na temat nowego silnika 2,0TDi stwierdzam ze ten 2,5Tdi moze nie jest taki zly , na moje warunkiem jak dbasz tak masz , no i oczywiscie liczy sie to jakie kupisz
~piozasty@wp.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Doskonałe auto na długie trasy, ekonomiczne, wygodne, obszerne, daje dużo radości z jazdy. Może wygląd już troszkę przestrzały, ale nadal na tle innych wyróżnia się. Wystarczy dbać a naprawdę odwdzięczy się tym samym.
~toshiba4300@interia.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Niekiedy trzeba ,,poprawić\' wsteczny bo nie wchodzi. Ale nie jest to nagminne. (Skrzynia biegów)
~smg@onet.pl
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
dobry samochód z wygórowanymi kosztami naprawy i cenami części zamiennych
~Sebastian
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
Polecam samochód bez chwili zawachania. Proszę się nie bać 2,5TDI ponieważ jest to naprawdę dobry wóz. Jeśli chodzi o opinie na temat tego silnika to są one prawdziwe, ale do roku 2001 kiedy to wprowadzono modernizacje i wszystkie wadliwe elementy zastąpiono nowymi. Jeśli miał bym wybierać jeszcze raz wziąłbym znowu 2,5TDI nie zastanawiając się nawet nad 1.9.
~djacek
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
Kupiłem te auto z uszkodzoną turbiną. Koszt naprawy 1100zł. (Silnik)
~Blazej
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Autko komfortowe i wygodne a to niestety kosztuje. Silnik sporo jak na dziesiejsze czasy pali jednak jezeli chodzi o powównanie cena/jakość to zdecydowanie polecam
~Kubiasty
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Jak dla mnie auto dobre Gdyby nie te usterki bylaby rewelacja Uwazajcie na samochody powypadkowe
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3
10,1
11,5
2,9
~turkuć podjadek
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
kiepskie auto, że też nie sprawdziłem rankingu awaryjności przed kupnem,