Lista ocen Volkswagen Passat B5 (14)

~Blink
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
Mimo wieku i drobnych usterek daje ocenę 5 z małym minusem. Auto dobre jak na swoje lata, swego czasu jedno z lepszych dostępnych. Szkoda tylko że większość z nich oferuje oplakany stan i przebiegi rzędu pół miliona. Wtedy może zepsuć się prawie wszystko.
~KaOs
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
Silnik super, ale Passat to kawal auta i przydaloby sie z 20 koni wiecej. Owszem jest chip tuning, ale ja nie uznaje mieszania w oryginale. (Silnik)
~kokos1
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Regenerację turbiny przyjąłem jako czynność serwisową, auto nie odpowiada za styl poprzedniego właściciela. Naprawy przedniego zawieszenia można uniknąć jeżeli jeździ się z odpowiednią prędkością po dziurawych drogach
~LARSIK
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
Jestem bardzo miło zaskoczony co do wyboru właśnie passata z SYNCRO.Dużo wcześniej czytałem , pytałem ludzi o koszty eksploatacji i ewentualnie części koszt do przyjęcia(ze względu na sam fakt że dużo jeździ pasków po drogach sporo części zamiennych).Co do samego auta: 1)Silnik rewelka(akurat na takiego trafiłem) nic w nim nie stuka,puka nie bierze oleju nie traci na mocy nie przecieka.Czytałem że ludzie wydają masę pieniędzy bo wszystko im...
~merxp@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
Jestem od dwóch lat pod dużym wrażeniem tego auta. Praktyczny do bólu. Super wyposażenie (pojazd sprowadziłem osobiście z Niemiec). ABS, ESP, EDC, MSR, 4 poduszki, 6-cio biegowa skrzynia, rolety pozioma i pionowa, radio Gamma, elektryka luster i szyb, podgrzewane przednie fotele i inne. Koszty części bardzo niskie (zamienniki) Nawet wahacze mozna wymienić komplet za 600 zł. i jeździć spokojnie z nowym zawieszeniem przednim. Wysoka cena wahaczy...
~kuba
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
Dobra elastyczność i kultura pracy, mógłby być trochę lepiej wyciszony, ale to w końcu diesel (Silnik)
~Łukasz
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
To auto moich marzeń. Ma duży przebieg ale jest w stanie idealnym. Nie zamieniłbym na żaden inny.
~pgstraz83@op.pl
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
1,9 TDI 110KM-polecam, ekonomiczny,dynamiczny i radzi sobie w każdych warunkach. (Silnik)
~ZBYSZEK
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
przyzwoite przyspieszenie,ekonomiczny tanszy w uzytkowniu niz silniki tdi z pompowtryskami (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3
10,1
11,5
~luigi
Sedan 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
autko bardzo dobrze sie prowadzi i jestem bardzo zadowolony z zakupu.