Lista ocen Volkswagen Passat B5 (179)

4,1
~ErGie
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Praktyczne, pakowne auto, idealne dla rodziny bądź osoby, która lubi większe zabawki. Nudna linia nadwozia, to nie to samo co Volvo czy Mercedes, ale to już kwestia gustu. Przez zaniedbanie poprzedniego właściciela oraz zatajenie faktycznego przebiegu daje niskie noty, zadbany zasłużył by pewnie na więcej gwiazdek. Optymalny wybór pomiędzy ceną, trwałością a wygodą. Być może wybrałbym drugi raz.
2,6
~NigdyWięcejVW
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Ogólnie rzecz biorąc, to jestem mocno rozczarowany. Auto się psuje non stop i mam go serdecznie dość. Zainwestowałem w niego kupe kasy, i dbałem, ale i tak co i rusz. Jak to się mówi, stare to jest dobre wino i skrzypce, a nie volkswageny.
~Fazeusz
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Ogolnie jestem zadowolony. Komfortowe auto, trochę za drogie w utrzymaniu, ale gaz pozwala mi zaoszczędzić trochę pieniążków.
~Sebek
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Może jednak trochę brakuje turbiny... Ładnie zbiera się na każdym biegu ale dopiero powyżej 2500 obr/min choć z drugiej strony elastyczność jest niesamowita - 50 km/h i 5 bieg, a przy tym zero szarpania itp. (Silnik)
~Michał 1983
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Oceniając całokształt swojego PASSATA dałbym mu mocną \"czwórkę\". Nie jestem fanatykiem niemieckich aut, aczkolwiek jestem do nich bardziej przekonany, niż np. do aut francuskich. Miałem w swojej krótkiej karierze przed Passatem golfa 3 którego użytkowałem przez 3,5 roku i po prostu oprócz standardowych wymian płynów eksploatacyjnych, pasków itp. nie wiedziałem, że mam samochód - tylko paliwo lałem i wszystko chodziło jak w szwajcarskim...
~Karol
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Solidny samochód, chociaż użytkownik powinien wiedzieć, że trzeba o niego dbać, a na pewne rzeczy zwracać szczególną uwagę (dlatego polecam mój skromny opis, tym bardziej forum passata w internecie - czytanie nie boli a jak przyjdzie co do czego pozwoli zaoszczędzić dużo nerów i pieniędzy). Także jeśli ktoś myśli że to niezniszczalne VW które można katować do upadłego nic mu w zamian nie dając to się może bardzo rozczarować. Ale jeśli ktoś...
~budyniek, budynprezes@tlen.pl
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Trochę się tu rozpiszę, a to dlatego, że sam szukałem tu odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo zachęcam do odwiedzenia forum passata: http://forum.vw-passat.pl. Wspaniałe rodzinne auto średniej klasy segmentu D. Posiada przepiękną linię nadwozia. Komfortowe zawieszenie oraz przyjazne jasne wnętrze. Podświetlenie jest w kolorach czerwono-niebieskim (mój pasek jest z września). Ktoś może powiedzieć, że taki kontrast może męczyć. Zapewniam, że...
4,1
~ropski
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Super! Jestem z niego niesamowicie zadowolony! A szczegółowe informacje na temat wad i zalet opisałem w odpowiednich rubrykach.
~GrzegorzPPP
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Samochód użytkuję 2 lata i 50 000km, więc co nieco już mogę powiedzieć. Ogólnie jako rodzinne kombi jest spoko, chociaż samochód ma 20 lat i co chwilę coś wychodzi. Z pozytywnych rzeczy nigdy na drodze nie stanął, a to najważniejsze. Poszczególne podzespoły oceniam poniżej. Czy kupiłbym auto drugi raz? Tak, z większym silnikiem pod warunkiem, że byłby tak samo niezawodny.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~semaj@o2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
jest to auto, z którego jestem bardzo zadowolony. Jak trzeba potrafi szybko pojechać, przy tym daje dużo komfortu (nawet na polskich drogach) i co najważniejsze bardzo ładnie się prezentuje i przyjemnie się z niego wysiada gdy patrzą znajomi z pracy.