Lista ocen Volkswagen Passat CC 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2011 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Urzeczony
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Duuużo miejsca z przodu i z tyłu. Wszystkie fotele bardzo wygodne i nawet po 10-godzinnej jeździe nie czuć zmęczenia. Bardzo pomocne są w tym przednie fotele z możliwością pompowania odcinków lędźwiowych pleców. Z tyłu dużo miejsca na nogi, a brak piątego miejsca i profilowane fotele sprawiają, że nawet teściowa nie narzeka ;) Wprawdzie auto jest niskie i wymaga przyzwyczajenia we wsiadaniu do niego, jednak po zajęciu miejsca, pełen komfort.
~paweu
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Wybrałem wersję 4 miejscową i dla 4 osób to bardzo komfortowe auto. Siedzenie kierowcy ma regulację mechaniczno - elektryczną. Regulacja odcinka lędźwiowego jest doskonała: nie tylko wypukłość ale również wysokość podparcia jest regulowana elektrycznie. Po przejechaniu ponad tysiąca kilometrów w 11 godzin nikt nie narzekał na kręgosłup. Brawo! Mam 180 cm i siedząc z tyłu naprawdę jest doskonale. Nad głową również.
~Dinamita
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Jak na Comfort Coupe miejsca jest wystarczająco. Z tyłu usiądą wygodnie 2 osoby do 1,80 m, z przodu do ok 1,90 m. Bagażnik jest wielki, choć ma wąską lukę załadunkową. Walizki, nawet te spore, wejdą jednak bez problemu. Lodówek tym autem się nie przewozi.
~Kruchy_Tom
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Z przodu dużo miejsca. Mam ponad 190cm wzrostu i jestem w stanie zając naprawdę wygodną pozycję za kierownicą. Z tyłu (jeżeli kogoś to interesuje) mało miejsca na głowę dla wysokich pasażerów, za to mocno profilowana tylna kanapa jest naprawdę wygodna.
~krokodyl
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Na wszelki wypadek mam pakiet 5 miejsc.Z przodu super obszerne i świetnie regulowane fotele z tyłu trochę gorzej.Tak jak już pisałem wygląd kosztem czegoś w tym przypadku wsiadania do tyłu auta.
~Marcin Poznań
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Jest tu o wiele więcej miejsca niż w 911, więcej niż w TT, Celice, i nawet jest tylna kanapa. Nawet Corvette nie jest tak wielka. Tylko Teście go nie lubią, ale to przecież zaleta:)
~moniek
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Oczekiwałem więcej miejsca dla pasażerów z tyłu, zwłaszcza na nogi. Duzo go mniej niz chociazby w outlanderze I czy avensis. Przód - brak zarzutów
~Andrzej
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Przy wzroście 188cm brakuje miejsca tylko na kolana. Z tylu obawiam się że dla osób wyższych będzie nie zbyt komfortowo.
~Zadowolony
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Pierwszy raz jadąc z czteroosobowa rodziną na narty nie musiałem zakładać boxu na dach [seryjny rękaw na narty]

Volkswagen Passat CC – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomek
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Przez to że mamy 4 siedziska - jest z tyłu bardzo dużo miejsca. Przy 188 cm wzrostu mieszczę się bez problemu. Z przodu idealnie.