Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW 2013-2017 (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Leszczuk
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Zużycie rewelacja. Koszty bieżące bez ekstremów. Części od groma, do dyspozycji oryginały i zamienniki wspólne dla grupy VAG. Serwis olejowy z filtrami to max 250zł. Wydłużone przeglądy i interwały i brak poważnych awari też brzmi obiecująco. Minus za mały bak paliwa - chyba 45litrów, co ogranicza zasięg. Ale póki co przez rok eksploatacji to tylko lałem ON, zmieniłem dwa pióra wycieraczek i za 5tyś km kolejny serwis z wymianą płynów...
~NIGDYwięcej
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
dodając wizyty w aso (te spowodowane ciągłymi usterkami) to dramat, gdyby nie gwaranacja i to że jest to służbowe auto to była by jakaś studnia bez dna
~Anka
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Chyba duże bo ciągle jeżdżę do serwisu. Na szczęście to służbowe auto więc nawet nie wiem ile to kosztuje
~Arek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Auto się jeszcze nie popsuło i na to się nie zapowiada. Koszt AC+OC zaczyna się przy tym roczniku od 2 tys.
~Matt
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Okres letni. Trasa Radom-Poznań na autostradzie przy prędkości 140-150 km/h. Średnie spalanie 5.5 l/100km
~Mateusz
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Części dostępne wszędzie w każdej kategori cenowej. Tutaj akurat super!
~Sławek i Karol
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Drogi zakup i przeglądy w ASO. Ale auto odwdzięcza się bezawaryjnością.
~Robert
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Wymieniłem jedną świece na oryginał cena bardzo niska.
~Michał
przez 4 lata sporo wizyt w warsztacie
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
5,9
~M.C.
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Auto drogie w zakupie. Ale trwałe.
Volkswagen Golf VII Variant