Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2017 (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~An
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jeździłem w życiu dużo samochodami z napędem 4x4 a Golf to moja pierwsza przednionapędówka od wielu lat. Przy dobrych warunkach drogowych (sucha jezdnia, brak pyłu na asfalcie) auto prowadzi się świetnie w zakrętach. Na mokrej jezdni już nie jest tak różowo, zwłaszcza przy ruszaniu koła tracą trochę przyczepność (choć może to być kwestia m.in. ekologicznych opon, na których stało auto, gdy je odbierałem). Z drugiej strony nie jest wyczuwalne...
~Mateusz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Dla mnie rewelacja. Na 17" felgach i w ustawieniu DCC na tryb SPORT prowadzi się znakomicie. W trybie NORMAL rzeczywiście jest najbardziej uniwersalne zawieszenie - ale dalej bardziej sportowe niż komfortowe. Tryb COMFORT zapewnia cichą i komfortową jazdę na naprawdę kiepskich drogach. Nie mam problemów ze stukającymi tylnymi amortyzatorami jak inni użytkownicy, ale to pewnie przez to że mam wersję z DCC.
~Bogusław
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Sam układ jezdny moim skromnym zdaniem jest skrojony doskonale pod to auto. Razi jedynie wada fabryczna amortyzatorów z tyłu (stukają), ale poza tym nie ma co narzekać. Jest trochę twardo, ale to za sprawą obniżonego, "sportowego" zawieszenia w stosunku do normalnej wersji, elektroniczna szpera faktycznie daje więcej frajdy na drodze, a układy elektroniczne nie przeszkadzają w jeździe i nie włączają się nadmiernie.
~Nixdorf
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Zawieszenie, elektroniczna szpera i systemy przyklejają auto do asfaltu nie zaniedbując komfortu podróży.
~Tomek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
dobrze współpracuje z kierowcą, czuję się pewność prowadzenia
~Marcin
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Zawieszenie sztywne ale zarazem komfortowe
Volkswagen Golf VII Variant