Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2017 (6) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~An
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jedyną wadą tego silnika na razie wydaje się być brzmienie. Zwłaszcza przy niższych obrotach podobne jest do diesla. Poza tym jednak trudno się czegokolwiek czepiać. Osiągi są świetne jak na kompakt niebędących hothatchem (poniżej 9 sekund do setki; przy odpowiedniej redukcji biegu samochód ma naprawdę wyczuwalnego kopa, co pozwala np. bezpiecznie wyprzedzać na drogach jednojezdniowych). Testowałem również wersję 1.4TSI 125KM i była wyraźnie...
~Mateusz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Mała pojemność wcale nie oznacza zamulania. Silnik jest dynamiczny i ciągnie od najmniejszych obrotów. Jednak wyprzedzając zawsze redukuje do 3000 obr. i mam wrażenie że wtedy zbiera się najlepiej. Szkoda, że w palecie nie było do wyboru 1.8TSI - byłoby jeszcze lepiej.
~Marcin
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jak na razie wszystko bardzo dobrze. Silnik bardzo cichy, dynamiczny. Wolałem dopłacić za mocniejszą wersję i jak do tej pory nie żałuje, po przełączeniu skrzyni na "sport" zbiera się naprawdę super
~Bogusław
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Świetna konstrukcja, łącząca w sobie zalety oszczędności i osiągów. Wysoka kultura pracy, jest cichy, elastyczny i potrafiący z tak małej pojemności zawstydzić niejedno szybsze z nazwy auto.
~Nixdorf
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Silnik jest rewelacyjny. Dynamiczny i oszczędny. Z DSG duet doskonały.
~Tomek
perfekcja i oszczędny