Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2017 (5) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogusław
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Posiadana poprzednio mistrzyni przestrzeni Skoda Superb 2 tutaj oczywiście bije tego Golfa, ale jest to jak nie patrzeć klasa niżej. Przed zakupem rozważałem również Passata, ale zaledwie 6cm szerszy starszy brat moim zdaniem zupełnie nie zasługuje na dopłacanie takich pieniędzy, jak liczy sobie koncern VAG. Siedząc w Passacie i Golfie nie odczuwa się zupełnie tych 6 cm. Malkontentom polecam subiektywny test w salonie, na pewno się zdziwią i...
~Mateusz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Siedziałem w Passacie i powiem szczerze, że nie czułem się w nim jak w aucie o segment wyższym pod względem przestrzeni (przestrzeń dla kierowcy, pasażerowie na pewno mają w nim więcej miejsca na nogi). Golf Variant urósł i pewnie wielu będzie zaskoczonych ile oferuje miejsca w środku. Bagażnik jest ok, choć przy pakowaniu większych rzeczy koniecznie trzeba obniżyć regulowaną podłogę.
~An
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Ja i żona nie należymy do ułomków, a mieścimy się i z przodu, i z tyłu bez najmniejszego problemu, zarówno jeśli idzie o kolana jak i głowy. Schowki w kabinie są pojemne. Pojemność bagażnika producent podaje wraz z wnęką na koło zapasowe (oszustwo na poziomie dieselgate...), ale i tak jest mnóstwo miejsca na toboły (przypominam, że piszę o wersji Variant, a więc kombi).
~Nixdorf
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Więcej niż może się wydawać z zewnątrz.
~Marcin
Bardzo duży bagażnik