Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2017 (4) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~An
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Fotele (wybrałem opcjonalne z rozszerzoną regulacją) są dobrze wyprofilowane i bardzo wygodne. W kabinie nie brakuje pojemnych schowków. Sterowanie z kierownicy umożliwia wygodą obsługę radia, tempomatu i zestawu głośnomówiącego. Pozytywnie oceniam fizyczne klawisze przy stacji multimedialnej, bo można je obsługiwać w rękawiczkach, co doceniam, zanim auto się rozgrzeje (ekran dotykowy reaguje tylko na goły palec). Sterowanie klimatyzacją na...
~Bogusław
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
No tutaj to chyba wzór, jedyny dla mnie minus, to nieco zbyt krótki podłokietnik jak dla mnie, oraz wynikające w własnych preferencji miejsca na kubki w tunelu środkowym, zamiast wysuwane z konsoli. Wszystkie przełączniki i obsługa intuicyjne, łącznie z panelem dotykowym, który daje możliwości szerokiej konfiguracji i pobawienia się "bajerami" auta.
~Mateusz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Wg mnie wszystko na swoim miejscu. Może jedynie podłokietnik mógłby być kilka cm bliżej drążka zmiany biegów. Sporo osób narzeka na za dużo liczbę przycisków na kierownicy, wg mnie wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i obsługa nie sprawia problemów.
~Marcin
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
jak to w volkswagenie - wszystko pod ręką
Volkswagen Golf VII Variant