Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW 2013-2015 (5) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uish
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Auto kosztowało 78k zł z dodatków polecam system audio który funduje nam z automatu Automatyczną klimę ekranik i bardziej rozbudowany system pokładowy, to się sprawdza. mam też hak chowany za zderzakiem, genialne rozwiązanie. Nie jest to najtańszy kompakt, ale nia ma się też wrażenia zmarnowanych pieniędzy, raczej wiadomo za co się płaci.
~Namor
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Jest stosunkowo drogi (ok.10tys.zł droższy od innych w tym segmencie i podobnym wyposażeniu). Wersja High Line z paroma dodatkami i po rabacie wyszło 100tys.zł. Ale mimo to mam zadowolenie z jego użytkowania. Daje to coś czego w innych nie mogłem znaleźć.
~pjakubiak
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Kosztował jakieś 90.000 , wersja high-line dodatkowo solidnie doposażona. Wykończenie wnętrza jak to u wv przyzwoite, Czy za te pieniądze mogłem kupić coś lepszego - trudno stwierdzić.
~podziemek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Subiektywna sprawa - odnosząc do Octavi, Focusa czy Aurisa - jeśli zwraca się uwagę na szczegóły - doskonała. Inna sprawa, że Octavia z takim samym wyposażeniem nie jest tańsza!
~Paweł
drogie usterki