Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant (53) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jadwig
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Do kabiny dochodzą dźwięki, które dochodzić powinny. Może nawet trochę za cicho słychać silnik. Porównując z moją poprzednią toyotą - super wyciszenia, albo po prostu tracę słuch
~Marcel
Variant 1.2 TSI BlueMotion Technology 105KM 77kW
świetne. słychać tylko szum opon przy niskich obrotach przy wyższych słyszalny ale nie przeszkadza do tego dźwięk mi odpowiada
~pjakubiak
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Normalnie jest ok. a przy prędkościach autostradowych robi się już nieco głośnawo, no ale w końcu to samochód dla ludu :)
~Smigul
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
W środku totalna cisza. Na zewnątrz coś słychać ale wcześniejsze auta były dużo gorsze. Dla mnie jest więcej niż okey.
~Guzus
Variant 1.6 TDI BlueMotion 110KM 81kW
Auto bez problemu pojedzie pod 200km/h, ale mniej przyjemnie i głośniej robi się od 140 w górę - ale dalej akceptowalnie.
~Wojtek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Nie jest źle, trochę słychać silnik, trochę opony, ale daje się rozmawiać i słuchać radia także na autostradzie.
~Namor
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Na początku zaskakująco cicho (porównanie do V), po 1,5 roku już się przyzwyczaiłem i mógłby być cichszy, szczególnie na autostradzie.
~Olek1981
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Przy prędkościach dozwolonych polskim prawem całkiem cicho, chociaż w Astrze H, wydaje się być ciszej
~Olek1981
~Darek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Perfekcja. Kompletna cisza. Powyżej 140 coś tam sie zaczyna dziać ale to poziom premium.
Volkswagen Golf VII Variant