Oceny Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2012

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2012

~Phlox
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta. Kupiłem je używane przez 3 lata z pzebiegiem 50 tys. Wypowiem się jako użytkownik auta głównie po mieście + 2 większe trasy w roku. Bardzo obawiałem się o awaryjność silnika jednak nic z tych rzeczy. Ogólnie przez 2,5 roku nie przydarzyła mi się praktycznie żadna usterka. Jedynie naprawa wachacza za 100zł. A tak samochód jest praktycznie bezobsługowy. Oleju praktycznie nie zjada. A silnik był dosyć...
~Marczun
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Golf jest od zawsze w dziejach wspolczesnej motoryzacji wyznacznikiem i wzorem w klasie Compact , rowniez szosta generacja nie zawiodla . Chcialem Audi A3 ,ale pomyslaem ,ze za Prestiz trzeba doplacic , a praktycznie to samo auto mam w innym , wcale nie gorszym opakowaniu za duzo mniej . Jezdze samochodem , nie prestizem . Nie widze konkurencji dla Golfa . Wybor Corolli czy Francuza to kwestia gustu i potrzeby chwili ,a Golf byl , jest i...
~Hymer
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Na początku użytkowania auta byłem zqchwycony przewagą VW nad konkurencja w klasie kompaktów. Wyciszenie, zawieszenie, silnik,jakość wykonania na wysokim poziomie. Z biegiem czasu zaczęły denerowowć niektóre nie przemyślane rozwiązania VW. Można by oczekiwać więcej po Golfie, zwlaszcza nie które rozwiązania nie wytrzymują biegu lat.
~TT
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Pozytywne zaskoczenie. Dynamiczny silnik przy 2-3 osobach dorosłych. Przy 5 osobach dorosłych w kabinie troszkę brakuje mu mocy. Praktycznie bezawaryjny, jedyne naprawy dotyczyły zawieszenia: tuleje wahaczy, odboje pod amortyzatorami.
~Kuba
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Gdyby nie usterki - auto bliskie ideału. Niskie spalanie, dynamiczny silnik, komfort przy wyższych prędkościach. Auto w związku z nadejściem siódemki kupione na wyprzedaży rocznika za 65.000 PLN (Comfortline), w tym opony zimowe i to był silny argument. Bardzo fajne do miasta (poręczne), na autostradzie wrażenie jazdy autem o klasę wyżej. Mały bagażnik z pełnowymiarowym kołem zapasowym (tylko 250 l) ale w końcu do kompakt.
~gleen
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik kultura pracy bomba. Zawieszenie bez porównania z Fiatami które wcześniej użytkowałem
~FS
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo na plus. Na włączonym silniku siedząc wewnątrz samochodu nie słychać nic. Podczas jazdy też bardzo dobre wyciszenie. (Wyciszenie)
2,7
~ja
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
silnik 1.2 TSI . Samochód na przedłużonej 5 letniej gwarancji. Od 6 tygodni w serwisie silnika. (Silnik)
~Grzegorz
Wzorzec do porównań
~Baron Jack
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik pracuje cicho, równomiernie na poszczególnych biegach. Czasami łapie przyduchę, jakby mu paliwa mocy (bardzo rzadko). (Silnik)
Volkswagen Golf VI Hatchback 5d