Oceny Volkswagen Golf IV

Volkswagen Golf IV - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Karoseria (197)

~Marek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
odpryski na masce od kamyków ale to przecież nie wina samochodu. oraz gdzie niegdzie schodzi klar ale to trzeba się przyjrzeć
~VW - pierwszy i ostatni raz
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Dodatkowe wzmocnienio-zabezpieczenie antykorozyjne warstwami szpachli - tylko w ścierwowatych fałwejach i całej grupie VAG(czyt. ale ku....wa szajs!) przyciąganych do Polski na sznurku za świnią przez świnie (czyt. handlarzy) z zachodu :)
3,5
~Rrr
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
woda w kabinie
~BvL
Hatchback 2.0 115KM 85kW
prezentuje się ładniej niż myślałem... A miałem kupić A3... Audi już mi się nie podoba ;)
3,3
~Golf 1999 1.6 SR
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Bardzo ergonomiczne wnętrze.
~Adam
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Auto nieduże, kompaktowe, lekkie, przy drobnych modyfikacjach nadal nieodstające mocno od nowych aut, a jednak zachowujące tą swoją rasowość klasyczną.
2,7
~Marko
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Zabezpieczenie antykorozyjne mojego egzemplarza jest bardzo dobre. W końcu auto ma zarabiać dla VAG na częsciach i serwisie jak najdłużej.
~Ukasz
9,7
3,8
~Krzydliniarz
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Mimo tego, że Golfów czwartej generacji na polskim rynku jest mnóstwo, to i tak jest on chętnie kupowanym samochodem. Nie zwraca uwagi swoim wyglądem, brak tu jakiegokolwiek polotu, ale i tak zachwyca on swą prostotą, łądem i porządkiem. Mimo, że został on wprowadzony na rynek w 1997r. to nawet dzisiaj wygląda on ciekawie i ładnie
4,1
~Leśny zwierz
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
10 lat i ani jednej ryski na lakierze.