Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1997-2003 (90) - Widoczność

Na liście zabraknie 200 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojt
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Widoczność dobra. Nie rozumiem jak ktoś pisze że mu tylny słupek zasłania. Co zasłania? gdzie zasłania? Do cofania używa się lusterek. No i nie rozumiem też jak ktoś pisze że w prawym lusterku nic nie widać bo jest mniejsze niż lewe. Bzdura!!! Widać odpowiednio. Za to w lewym lusterku widać mało. Martwa strefa ma rozmiary Tytanika. Trzeba się nakręcić głową jeżeli w mieście nie chce się na kogoś wjechać. Myślę, aby wsadzić w lusterko wkład...
~NRoh
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Daję 4, ponieważ o ile widoczność w pogodny dzień jest fajna, o tyle warto trochę popuścić gazu w przypadku jazdy po zmroku w trakcie mocnej śnieżycy lub mocnej ulewy, na lusterkach lubi zbierać się woda, która nieco utrudnia widoczność w lusterkach. Odmrażanie tylniej szyby działa dobrze. Warto dbać o regularną wymianę (raz na półtora roku lub co 30 tysięcy km) filtra kabinowego, to wtedy szyby mniej parują, co poprawia widoczność.
~krajmilka@googlemail.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Slyszalam opinie, ze ludziom przeszkadza bardzo szeroki tylni slupek. Ja nie mam z tym zadnych problemow, widocznosc jest dobra. Jest tylko jedno male ale, dziwne rozwiazanie volkswagena (i mercedesa chyba tez), ze lusterko boczne od strony pasazera jest mniejsze. Nie tylko dziwnie i niesymetrycznie to wyglada, ale i ogranicza lekko widocznosc. Choc dla chcacego nic trudnego, lusterko mozna wymienic na wersje angielska.
~Emi
~Tomson
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Nic mi tu nie przeszkadza,żadne szerokie słupki.Ani przy jeździe ani przy parkowaniu.Czuje ten samochód po prostu.Już kiedy pierwszt raz wsiadłem do Bory kolegi(a wówczas miałem Seicento) wiedziałem,że muszę mieć taki samochód.Jeździłem już różnymi samochodami ale w tym od początku poczułem się jakbym nim jeździł od lat
~Marcin W
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Duże powierzchnie szklane ułatwiają widoczność zarówno do tyłu, jak i do przodu. Jedynym mankamentem mogą stać się tylne boczne słupki. Są trochę szerokie, ale to kwestia przywyczajenia. Linia poprowadzenia tylnej klapy jest niemal prosta i opadająca pod dużym skosem - bardzo ułatwia to parkowanie.
~MeeQs
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Umiejetnosc cofania na lusterkach bardzo przyda sie w tym samochodzie... jesli chodzi o widocznosc hmm nie jest zle jednak mogloby byc lepiej - wysoko zakonczone drzwi oraz tyl nie najlepiej widoczny ale 4/5 ze spokojnym sumieniem mozna dac :)
~Maniek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jest ok, trochę irytuje te małe lusterko prawe, ale w sumie bajkowato przez nie widać, i lewe lusterko ma te przełamanie zmniejszające martwy punkt, ale też mogło by być większe, widoczność przez szyby jest ok, tak jak powinna być.
~Kris_99
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Niezła ale sa martwe punkty. szyba dosć doporna na rysy. Jedynie 1 miałe mawarioe wycieraczek -zatarcie ze względu na brud. Ale po czyszczeniu wróciło do normy !!!!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
7,8
~BIALUTKI
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Może nie jest najlepsza na świecie , ale jak na tego typu autko widocznośc jest super. Lusterka są idealnej wielkości i możemy z nich korzystac bez jakichkolwiek roblemów
Volkswagen Golf IV Hatchback