Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1997-2003 (98) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karol wożniak
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Golfik taki to bardzo przemyślana i dobrze wykonana konstrukcja .Czytając inne wpisy na forum razi brak jkijkolwiek kultury technicznej i chyba jakiejkolwiek innej- osobnicy tam się wypowiadający jako użytkownicy tych golfów pochodzą na pewno z epoki kamienia łupanego - są w stanie zniszczyć w ciągu 5min. nawet kowadło albo taki pojazd jakim jeżdzili flinstonowie ze sławnej kreskówki dla dzieci . Poziom kultury w Polsce jest niestety b . niski .
~oreslyfox
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Najgorsza strona tego samochodu. Nie wiem czemu utarło się, że to fajny samochód wiec ceny są astronomiczne- proponuję kupić za tę samą kasę BMW z dieslem (ja tak zrobiłem i oszczędzam mnóstwo kasy na tym) a jak komuś znaczek przeszkadza to jakieś renault (byle bez diesla) ale jak o znaczku mowa to przez golfa nie znam gorszego znaczka niż VW
~bykuzplastiku
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W takich pieniądzach +/- 7 tys. zł należy przede wszystkim kierować się stanem samochodu. Mój był w dobrym, dlatego go kupiłem. Myśle że wart był tych pieniędzy, natomiast wiem, że jeśliby trochę poszukać, można trafić coś ciekawszego, być może lepszego w takiej coenie. Mimo wszystko nie żałuję decyzji.
~Wojt
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Legendarna jakoś VW to już tylko legenda. Golf czwartej generacji to auto zaprojektowane i wykonane niechlujnie. Kiepskiej jakości materiały użyte do budowy tego samochodu, dają o sobie znać op kilku latach. Cena za Golfa w stosunku do jakości wykonania i wyposażenia jest nieadekwatna.
~Maniek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Kupiliśmy jeden z droższych egzemplarzy na allegro, ale za to mamy samochód w dobrym stanie a nie jakiś składak. Jedni powiedzą że VW marka przereklamowana i ceny są sztucznie zawyżone za markę, ale ja uważam że niemieckie samochody są tak twarde że żaden francuz im nie dorówna.
~szynalu@gmail.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Przereklamowane auto ceny straszne moim zdaniem golf 98 99 rok powinien kosztować max 9 tysięcy nie jest więcej wart ja na szczęście sprzedałem to padło za 9 koła a włożyłem w niego przez rok 4 musiałem zrobić popychacze sprzęgło maglownice zaciski tylne zawieszenie po zimie
~Thomas´
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Cena.. mogłoby się wydawać doś wysoka jak na samochód już 8 letni.. ale wystarczy spojrzeć na 8 letniego Lanosa i już wiemy, że warto trochę dołożyć... Warto poczekać, pomęczyć się, ale znależć z klimatyzacją która w tych samochodach, o dziwo, nie jest normalnością....
~NRoh
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Stosunek jakość/cena daję 5 jeśli chodzi o to 20-letnie auto. Nie jest to auto bezkosztowe, ale w wielu innych aut z przełomów wieku z podobną ceną zakupy (swój egzemplarz z 2003 kupiłem na początku 2019 za 5500 zł), koszta użytkowania są znacznie większe.
~Tomaszek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Golf nie jest autem doskonałym,ale konkurencja nie może pogodzić się z faktem jak trudno jest go pokonać w swojej klasie. Niesety kto posiada te auto,szybko zauważy że ma więcej zalet niż wad.nigdy nie sprawia wiekszych problemów właścicielowi!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
7,8
~brzosto
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
warto wydac te kilka zlotych wiecej niz na konkurencje:-)focus dla mnie taki sobie...NIE TYLKO WYGLAD SIE LICZY:-)liczy sie wnetrze(jak u kobiety:P) a tu golf bije jakoscia wszytskich na glowe:)astra jest ok ale to nie golf:-)audi a3 za drogie...
Volkswagen Golf IV Hatchback