Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1997-2003 (105) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 185 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NRoh
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jak na auto tej klasy przestrzeni jest wystarczająco. Niestety na dłuższe trasy (cała Polska), gdy jadą 3 dorosłe osoby z tyłu, warto co półtorej godziny zatrzymać się i dać się im trochę przejść i rozprosotwać. Oczywiście 3 dorosłe osoby mogą podróżować z tyłu, tylko gdy wszystkie są szczupłe - w innym wypadku max 2. Bagażnik ma nieco ponad 300 L, 4 średniej wielkości plecaki do niego wchodzą, ale wtedy bagażnik jest już pełny. Sporo miejsca...
~Marcin W
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo przestronny w środku. Szczególnie z przodu. Kierowca i pasażer nie mają absolutnie powodów do narzekań. Wysoko nad głowami, dużo miejsca na szerokość. Kabina bardzo przestronna również z tyłu, mimo iż mój model to wersja 3 drzwiowa. Przewiezienie 5 osób na niedługich dystansach nie nastręcza żadnych większych problemów. 4 osoby mogą wygodnie podróżować nawet w dłuższych trasach.
~MeeQs
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
O wiele wiecej niż mogloby sie wydawać patrzac na samochod z zewnatrz - miejsca naprawde duzo! Odwaze sie uzyc tego slowa bo tak jest DUZO - mam 176 cm nie jestem najwiekszy ale dla mnie heh polowe mniej tez by starczylo ;) z tylu tez nie mozna narzekac jest naprawde przyzwoicie... no dodac do tego komfort jazdy... to wnetrze bliskie idealu!
~Krzysztof
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Samochodem spokojnie mogą podróżować cztery osoby o wzroście 180cm. Pod warunkiem że pasażerowie z przodu, nie wywalą się jak na kanapie :) Bagażnik jest ustawny i odpowiedni jak na kompakta. Jest też miejsce na pełnowymiarowe koło zapasowe, więc wchodzi butla 40l netto hehe :)
~Jarek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jest to klasa kompaktów także nie spodziewajmy się miejsca jak w limuzynie. Najczęściej podróżuje w 4 osoby i nikt nie narzeka, chociaż wiem że u konkurencji miejsca na nogi jest nieco więcej. Nad głowami ok. Bagażnik regularnych kształtów pomieści pakunek 4 studentów.
~talen@tick.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
To jest samochód dwa dwóch większych osób (190 cm) i dwóch mniejszych. Na wakacje polecam jechać w trzy osoby, nie więcej. Dla mnie jest za mało miejsca z tyłu, za to z przodu w zupełności wystarcza (mam 190 cm). Gdzie indziej w podobnej klasie jest gorzej - sprawdzałem :-)
~Wojt
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Dla kierowcy ok. Miejsca sporo. Z tyłu nigdy nie jechałem wiec trudno mi powiedzieć. Na pewno ktoś wysoki miałby problemy. Trzeba wziąć pod uwagę że jest to małe auto a nie limuzyna. Jak na swoje rozmiary Golf oferuję dosyć dużo miejsca
~Piotrek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Gdybym oceniał w imieniu pasażerów z tylnych siedzeń to powinno być 2 :) Ale że nie będę tam jeździł jest 5. Dla kierowcy i pasażera obok niego jest miejsca pod dostatkiem, ewentualnie zmieści się też 2 dzieci z tyłu - mam wersję 3-drzwiową.
~jarek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W 4 osoby mozna jechac, a i tak nie ma wtedy rewelacji, szczegolnie z tylu ciasno. Jazda z kompletem pasazerow i wlaczona klima daje obawy czy auto w ogole wjedzie pod wieksza gorke i ciasno przy tym jak cholera
~Maniek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jest wystarczająco, choć samochód jest strasznie napompowany, fotele są grube, tapicerka na drzwiach jest jakaś taka napompowana, można było by zrobić więcej miejsca w środku, ale samochód straciłby wtedy na komforcie.
Volkswagen Golf IV Hatchback