Lista ocen Volkswagen Golf Plus II (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marshal
Plus 1.4 80KM 59kW
Jeśli ktoś szuka auta do szaleństwa, brawury lub piractwa drogowego to odradzam to auto. Idealny na rodzinne auto, do spokojnej jazdy, brak podoklejanego osprzętu silnika na pewno kiedyś mi się opłaci.Brak turbo, brak napraw zbędnych rzeczy. Testowałem auto 3 razy ze średnim spalaniem: 1. szybka jazda - 9 L / 100km 2. Ekonomiczna - 5,7L / 100km 3. Miejski - 6,5 L / 100km
~ikarius87@wp.pl
Plus 1.4 80KM 59kW
Ta kategoria zaskoczyła mnie. Jak na jednostkę 1.4 moj Golf Plus pali mało jak na taki samochód. Liczyłem sie z większymi wydatkami na paliwo. Ocena na 6. Fakt: (silnik 1.4 nie jest dla piratów :) )
~ultimate
Plus 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Miasto 7-9L, trasa ok 5-6L. Jeżdzę umiarkowanie, to auto ma 1470kg, to więcej niż Passat B6. Aż się nie chce wierzyć. To i żłopać musi. Bez ściem, że ktoś ma 3,5L na tym silniku:)
~jaculo
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Zawsze mógłby palić mniej - ale 8 litrów po warszawie to uważam nie dużo - zresztą tu zawsze można włożyć "gaz" a wtedy masz na prawdę tanio.
~Lotnik1976
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
jak na benzynowy silnik z turbo jest ok - chyba że ktoś chce to autko zamienić w bolid F1 (do czego się oczywiście nie nadaje...) - wtedy spalanie rośnie mocno
~Sławek
Częsci tanie. Przy LPG odwiedzam stacje benzynowe raz na 2 tygodnie
~Adam
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Jest dobrze, ale przy wyższych prędkościach potrzebuje trochę paliwa.
~Stefan
Plus 1.4 80KM 59kW
Tani samochód w utrzymaniu poza ASO
~Markison
Plus 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Niskie spalanie , mała awaryjność więc koszty niskie.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf Plus II
8,2
9,5
~GolfikPlusik
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Jeszcze nie wiem jakie będzie po dotarciu.