Oceny Volkswagen CC 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW 2012-2017

Volkswagen CC 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW 2012-2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen CC 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW 2012-2017

~szajbek
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Samochód jest naprawdę godny polecenia. Wygląd zewnętrzy jest oryginalny, samochód z całą pewnością wyróżnia się na drodze, ciężko nie zwrócić na niego uwagi. Wnętrze autka jest estetyczne oraz ergonomiczne, znajdziemy wiele użytecznych drobiazgów. Dodatkowo bardzo dobrze wyciszone. Obsług auta intuicyjna, wszystko znajduje się tam gdzie powinno. Auto zaskakuje wygodą, a także lekkością z jaką prowadzi się prowadzi. Dużo miejsca dla...
~venY
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Jestem miło zaskoczony komfortem podróżowania jak i pewnością prowadzenia. Zastanawiałem się czy będzie dobrym wyborem dla rodziny 2+2 i śmiało mogę polecić ten samochód wygląda super wyposażenie jest bogate, auto prowadzi się bardzo pewnie. Silniki TDI na CR pracują bardzo dobrze i są oszczędne. Polecam
3,4
~bartekn82
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Fajnie sie prowadzi, oszczedny silnik (dopuki sie nie psuje), niestety ogolnie bardzo awaryjny.
~zackart
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Tak jak nie lubie niemieckich aut za bardzo a tym bardziej VW tak CC po prostu uwielbiam Za design i to jak sie prowadzi
~Hubert
~sagal777
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Dziennik kosztów dla Volkswagen CC 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
7,4
~Maestro
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Diesel Volkswagena pracuje bardzo harmonijnie i cicho w całym zakresie obrotów - bez porównania lepiej niż poprzedni do 2009 roku (znam go z Tiguana 2008 rok). Wrażenia lepsze niż w Citroenie C5, który według mnie miał bardzo dobry motor 2 L HDI 143 KM. Ten diesel sprawia więcej przyjemności z jazdy niż Citroen i spala średnio o 0,5 do 1 litra mniej. (Silnik)