Lista ocen Volkswagen CC (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Z przodu bardzo słabo jest klaustrofobicznie ( mam 176 cm wzrostu) . Siedzenia są wąskie, dziwnie wyprofilowane siedzisko. Boczek siedziska od strony drzwi najzwyczajniej gniecie w udo. Kilku moich znajomych po przejażdżce zauważyło to samo. Z tyłu jest wygodnie tylko dla 4 osób. Mój CC ma pakiet dla 5 osób ,ale środkowe miejsce nadaje się tylko dla tesciowej
~Macias
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Miejsca na przednich fotelach jest sporo i to w każdym kierunku, jak w klasie lux. Na tylnej kanapie jest gorzej. Wprawdzie wygodnie z tyłu przejadą tylko dwie osoby ale dla trzech nie powinno być to również torturą. Na pewno starczy im miejsca na kolana ale nad głowami to ciężko mi wyobrazić sobie tam kogoś powyżej 180 cm wzrostu.
~JarekMM
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Kierowca i pasażer luz, w końcu to naprawdę spore auto. Z tylu tez ok, ale linia coupé wiec wsiadanie mnie wygodne. mam wersje 4 osobowa, w zasadzie nigdy przy 3 osobowej rodzinie to piąte miejsce nie było potrzebne. Bagażnik - ogromny.
~Zdzislaw
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Mimo że auto jest zarejestrowane jako 5-osobowe, to ten piąty siedzi niezbyt komfortowo. Natomiast reszta idealnie. zastrzeżenia mam natomiast do wsiadania i wysiadania. trzeba się najpierw nauczyć a potem przyzwyczaić i już jest dobrze.
~Robert Bydgoszcz
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Przód super, ale wysocy pasażerowie z tyłu mają niewygodnie - nisko spadający sufit (ale za to z zewnątrz wygląda pięknie). Wsiadanie do tak niskiego auta też do wygodnych nie należy. Mimo to najwyższa ocena, gdyż kupujący ma świadomość, że to jest coupe.
~szajbek
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu trochę gorzej. Bardzo wysokie osoby mogą nie czuć się zbyt komfortowo ze względu na lekko opadającą linię pojazdu z tyłu. Zarówno przednie siedzenia jak i kanapa tylna bardzo wygodna.
~kuba
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
185cm i fotel odsunięty w połowie. Pasażer(ka) nie narzekała nigdy. Z tyłu praktycznie dwa miejsca. Środkowe to wyjście awaryjne. Słaby dostęp do bagażnika. Ale może to historia tego, że poprzednie samochody miałem kombi
~zackart
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Nie jest to SUV tylko klasa srednia w wersji coupe ale miejsca jest duzo Rodzina 2 + 2 Napisze tylko ze mam psa, doga niemieckiego 80 kg wagi i 80 cm wysokiego Podrozuje ze mna czesto na tylnym siedzeniu Wiec naprawde jest dobrze
~mirek
Coupe 2.0 TDI CR DPF 177KM 130kW
kierowca i pasażer siedzi jak Basza na otomanie a z tyłu ( cóż- nie jechałem ) moje dzieciaki jeżdżą w siodełkach i jest im bardzo wygodnie , bagażnik jak w passacie i otwór na narty jest , czego więcej potrzeba od samochodu?
~pierwsze wrażenie
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
Tak jak pisałem w ergonomi. Siedząc w środku jest wygodnie i dużo przestrzeni. Posiadam wersję czteromijscową z siedzeniami kubełkowymi wentylowanymi. Wszystko jest na najwyśszym poziomie i barzdzo wygodne.