Lista ocen Volkswagen CC (34) - Ergonomia

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Macias
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Jest bardzo dobrze ale nie idealnie. Ustawienie fotela i kierownicy daje szerokie możliwości regulacji, każdy znajdzie coś dla siebie. Kieszenie na kubki, drobniaki etc. i wygodny oraz pojemny podłokietnik pomagają utrzymać porządek w aucie. To coupe więc nie można czynić mu zarzutów, że trochę trzeba się przygarbić żeby zając w nim miejsce. Trochę szkoda, że pokrywa bagażnika nie podnosi się razem z szybą, aż się w nim o to prosi, byłby...
~szajbek
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Każdy element znajduje się tam gdzie powinien, autko obsługuje się wręcz intuicyjnie. Zero problemów z ustawieniem radia/nawigacji/climatronica. Malutkie schowki w drzwiach kierowcy i pasażera. Niezwykle przydatne haczyki na zakupy w bagażniku - nic nie lata po całym samochodzie. Ciekawe rozwiązanie z półautomatycznym hakiem - na co dzień nie psuje widoku, a czasem może się przydać. Fajny pomysł z przyciskami ułatwiającym złożenie tylnej kanapy.
~em
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Jak dla mnie wszystko pod ręką a dodatkowo doczeniam przemyślanie niektóre systemy. Np: AutoHold - jak sie zatrzymamy i piszczą czujniki parkowania po wypięciu pasów - przestają piszczeć i auto zaciąga ręczny. etc - wiele takich przemyslanych ułatwień drobnych - podobnie z tempomatem - w porównianu do tego z Insigni tu nareszcie chcę sie go używać.
~pierwsze wrażenie
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
Jedynym mankamentem jest wsiadanie. Cięgle nie jestem w stanie wsiąść bez mocnego otarcia się lub nawet uderzenia w rant oparcia fotela. Samochód jest niski i przy wsiadaniu trzeba mocno się ugiąć. Jak się wsiądzie to bajka. Siedzisię rewelacyjnie w fotelach kubełkowych, które są bardzo komfortowe.
~kuba
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
Pozycja za kierownicą świetna, fotele wygodne, można długo jechac bez zmęczenia. Ale... nie mogę ustawić kierownicy tak jak lubię, żeby jednocześnie widzieć szybkościomierz. Przełączniki koło gałki skrzyni są niewidoczne i nie zawsze trafiam w to, co chcę...
~MU
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Spodziewałem się trochę mniejszego spalania. Dane producenta są zaniżone. Trzeba niestety liczyć się z tym, że w cyklu mieszanym przy "normalnym" użytkowaniu średnie spalanie nie zejdzie poniżej 8 litrów/100km.
~woland
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Wszystko na swoim miejscu, bardzo czytelne, intuicyjne. Pokrętło przy nawigacji b.fajne, poza tym wszystko można zrobić na 3 sposoby - przez panel, pokrętło lub przyciskami na kierownicy. System głośnomówiący jest super.
~damian
Coupe 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
fotele ergonomiczne z masażem są nic nie warte a elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego powinna się nazywać elektryczny ucisk odcinka lędźwiowego. Lepiej zaoszczędzić i kupić zwykłe fotele
~Krzysztof
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Wszytko na swoim miejscu, nie ma się do czego przyczepić. Zastrzeżenia mogę mieć jedynie do systemu nawigacji - interfejs moglby być bardziej nowoczesny, nie ma np. ostrzegania o fotoradarach.
~Ali G
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Niemiecki porządek znany z innych marek oraz praktykowany od wielu lat przez VW. Nic dodać nic ująć. Fotele mega wygodne, dobrze trzymające, z dużymi możliwościami ustawień i dopasowania do potrzeb.