Lista ocen Toyota Yaris IV Hatchback (16) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablito Picasso
Hatchback 1.5 Dynamic Force 125KM 92kW
Jak narazie nie mam co narzekać. Zrobiłem już tym autem około 3900 tys.km i średnie spalanie przy normalnej jeździe w 3 osoby dorosłe mieści się między 5,3 a 5,6 l. Natomiast jadąc przepisowo czyli spokojnie w 3 osoby dorosłe udało mi się osiągnąć wynik średniego spalania 4,8 l . Także według mnie jest całkiem dobrze .
~Magda
Hatchback 1.5 Dynamic Force 125KM 92kW
Pod względem kosztów tankowania - jestem zadowolona, bo spalanie jest bardzo w porządku. Nie wiem jak to będzie z kosztami serwisowymi, ale z tego co porównywałam z innymi markami nie premium, to pi razy oko wychodzi to u wszystkich podobnie.
~Maciek
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
Bardzo niskie spalanie. Ubezpieczenie (zwłaszcza AC) drogie, jak samo auto. Ale przy moich przebiegach nadal taniej niż w poprzednim dieslu (srednia oszczędnosć przy podobnym stylu jazdy to 2l/100km).
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
To nowe auto, więc koszty utrzymania ograniczają się do corocznych wizyt w ASO. Spalanie bardzo niskie, poniżej 5 litrów na setkę. Niestety bak paliwa to tylko 35 litrów.
~olek
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
Świat patrzy na Toyotę i drży, ponieważ to jest hit ekonomiczny, któremu żaden inny producent aut, nie dorówna. Mój skuter więcej zużywa paliwa. Obecnie między 3,8 a 4,7 w mieście.
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
Za niski przebieg aby się wypowiadać. ASO Toyoty nie należy do tanich. Jednak bezawaryjność tych samochodów jest bezdyskusyjna.
~white
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
mały bak auto nie nadaje się na długie trasy, jeśli nie włącza się elektryk to auto bardzo dużo pali
~ws
Hatchback 1.0 VVT-i 72KM 53kW
myślę że większość części ma zamienniki i będą tanie , no może się nie będzie psuć jak poprzedniczka
~damzac
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
Kłopoty i niedoróbki są od wyjazdu z salonu ...to w przyszłości wygeneruje koszty..
Toyota Yaris IV Hatchback