Lista ocen Toyota Yaris IV Hatchback (14) - Karoseria

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nocturne
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
Nie jest to największy samochód w klasie, ale za to bardzo ładny i oryginalny - zwłaszcza w dwukolorowych wersjach z felgami 17 cali. Dostęp do bagażnika jest dobry, a wsiadanie i wysiadanie wygodne. To zasługa wysoko umieszczonych foteli.
~Maciek
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
Śliczna, rzuca sie w oczy. Lakier dobrej jakości. 12 lat gwarancji na perforację nadwozia. Ale uwaga, słyszałem od mechanika, że naprawa stłuczek może nieźle wydrenować portfel. Dlatego czujniki z przodu i z tyłu oraz AC konieczne.
~Jarek W
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
Jest piękna i za to powinno być nawet 6 gwiazdek. Jedną odjąłem za to że tylne drzwi mogły by się szerzej otwierać. Ale to bzdurka, jest całkiem OK - byle tam teściowej nie pakować.
~Magda
Hatchback 1.5 Dynamic Force 125KM 92kW
Lakier w wersji podstawowej jest biały i jego czyszczenie doprowadza mnie do szewskiej pasji. Dość delikatny i zdążyłam już złapać jakieś zabrudzone ryski, które trudno wyczyścić.
~olek
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
Buda nie wpada w rezonans, opływowy kształt, współczynnik powietrza 0,31 dobrze przemyśleli o tym inżynierki z kraju kwitnącej wiśni
~ja
Hatchback 1.5 Dynamic Force 125KM 92kW
bardzo pochylona przednia szyba czasami utrudnia widoczność np. przed sygnalizatorem
~logo
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
Tak jak wcześniej napisałem fajny kształt
~damzac
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
Lakier słaby łatwo o odpryski rysuje się od patrzenia
~Pablito Picasso
Hatchback 1.5 Dynamic Force 125KM 92kW
Wersja Selection kolor biała perła z czarnym dachem .
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris IV Hatchback
5,6
~Nocturne
Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force 116KM 85kW
Auto jest dobrze przemyślane, wnętrze obszerne.
Toyota Yaris IV Hatchback