Lista ocen Toyota Picnic (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mevju
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
Początkowo miałem 14\" koła, później 15, obecnie jest na 16. Na 14 auto było za miękkie, bujało się jak balon, natomiast na 16 sprawuje się bardzo dobrze, śmiem twierdzić że jest bardziej komfortowo jak na mniejszych kołach, gdyż dobrze amortyzuje nierówności i jest bardziej zwarte, nie ma co się bać większych obręczy. Trzeba jednak uważać na końcówki drążka kierowniczego, łączniki stabilizatora oraz przeguby, te elementy mimo omijania...
~Franek
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
Jestem bardzo mile zaskoczony. Zawieszenie dość twarde i precyzyjne. Jazda w górskim terenie to jak na vana przyjemność. Gorzej jest już niestety jak natrafimy na jakieś nierówności - pomimo niezłego wyciszenia drgania dają się we znaki. \"4\" za nieprawdopodobnie wręcz szeroki promień skrętu. Samochód nie nadaje się do manewrów na ciasnym parkingu - już lepiej wycofać i poszukać tam, gdzie jest więcej miejsca.
~artur
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Zawieszenie to największa niespodzianka.Wydawało mi się,że takie\"kredensy\"mogą się przewracać na boki,jeśli przesadzimy z prędkością w zakręcie,a tutaj-szok:auto nie kładzie się bardziej niż niska osobówka,raczej próbuje z piskiem opon przesuwać się w kierunku od środka zakrętu.Zaskoczenie \"na plus\".
~witoldo
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Doskonale jak na vana z tego okresu. Wielu może wydawć się miękki, ale na naszych dziurach świetnie wybiera nierówności, a w zakrętach REWELACJA- zero przechyłów! Tu japończycy zrobili kawał dobrej roboty - po dziurach miękki w zakrętach sztywny. Super.
~sqbidu
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
przez 100 000 km wymieniłem 2 razy lewy łącznik stabilizatora i NIC poza tym, na razie ma tylko 200 000 km ( tylko dla TOYOTY ) dla reszty to aż 200 000
~pablobudrys
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Bardzo fajnie zachowuje się na polskich drogach, zawieszenie miękkie ale nie ma problemów na zakrętach. Dobrze wybiera nierówności i jak dotąd jest trwałe.
~bogo
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
Znowu klasyka, wahacze trójkątne, belka, gwarancja bezawaryjności. W picnicu jest pełno sprawdzonych rozwiązań.
~AR2R
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
zawieszenie komfortowe,przy dobrych oponach jezdzi sie miekko,ale bez niebezpiecznych przechylow,rewelacja.
~calypso
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
dziwne , buja się na wszystkie strony, amorki zmieniałem i to samo
Dziennik kosztów dla Toyota Picnic
9,5
~Ewa
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Trochę trzęsie przy większych prędkościach