Lista ocen Toyota Highlander I (22)

~Andrzej
SUV 3.3 i V6 24V 4WD 215KM 158kW
Zużycie ponad opisywane przez innych i oczekiwane przez mnie. Ma to znaczny wpływ na oczekiwane koszty eksploatacji przy ponad średnich, rocznych przebiegach. To jedna uwaga. Druga to dość miękki lakier, łatwo się rysuje nawet o drobne gałazki czy krzaki.
~krzyholu1177
SUV 3.3 i V6 24V 4WD 215KM 158kW
Mam Highlandera od ponad 4 lat 4x4 3,3 benz.+gaz z 2004r - przywiozlem na mienie przesiedlencze z USA - bezwypadek. Auto sprawuje sie rewelacyjnie - od ponad 4 lat nie wiem co to AWARIA. oczywisie wymaga to wymiany czesci eksploatacyjnych podstawoych alei i takich jak osuszacz klimy, olej w dyfrach, filtr skrzyni autom., koncowki stabilizatora itp - malo kto to robi ale jak sie wszystko wymiania auto pracuje SUPER. Jesli ktos ma watpliwosci to... (Silnik)
~pvpvanessa@msn.com
SUV 3.0 V6 24V 220KM 162kW
Moim skromnym zdaniem silnik jest super. Fajnie kreci i brzmi a przy odpowiednich obrotach ( zalaczenie VVT-i ) wyrywa do przodu jak z turbo. (Silnik)
~kam
SUV 2.4 16V 155KM 114kW
jak na taka pojemność super.a z instalacji gazowej polecam tylko marke brc i nic innego!Miałem w innych autach inne instalacje i nie ma porównania na brc jezdzi i tomidealnie i nic sie nie dzieje, natomiast ine instalacje niezadko po 20 tys km nadaja sie w wiekszości do wymiany (Silnik)
~Jendrek
SUV 3.3 i V6 24V 4WD 215KM 158kW
Bardzo płynna zmiana biegów, pod warunkiem, że nie używa się tempomatu. Masz wrażenie, że za chwilę będziesz gościem serwisu. Bardzo strasznie ,,kopie\" na tempomacie podczas zmiany biegów. (Skrzynia biegów)
~fishfasol1@go2.pl
SUV 3.0 V6 24V 220KM 162kW
Jak na razie wszystko gra, troche duzo pali ale jak sie przesiada z Hondy civic do suv-a to co sie dziwic. poza tym swietny. testowalem Hundai Santa fe, Ford Explorer, Jeep Grand Cherookee- nie ma jak Highlander
~Amos
SUV 2.4 16V 155KM 114kW
Auto poza według mnie zbyt miękkim zawieszeniem jest autem bardzo dobrym. Brak jakichkolwiek awarii przy przebiegu prawie 100000 to dzisiaj niespotykana rzecz. Interesuje mnie tylko wymiana \"klocków i oleju\" typowe rzeczy ekploatacyjne. Polecam auto osobom, które szukają auta komfortowego z dobrymi osiągami i bezawaryjnego:)
~Robert Tajny
SUV 3.0 V6 24V 220KM 162kW
Samochod prawie idealny, po dwoch latach ZERO problemow, bardzo cichy(czuje sie jak w Mercedesie albo Lexusie) i wygodny, przyspiesza [prawie] jak sportowy, bardzo funkcjonalny, - mam go w wersji Limited od nowosci - polecam kazdemu kto chce wydac niemale pieniadze ...
~Fan
SUV 2.4 16V 155KM 114kW
Jexdziłem Audi, Hondą, Deawoo, Oplem , Nissanem wieloma samochodami ale ten jest najcichszy ;) (Wyciszenie)
~rjastrzebski777@gmail.com
SUV 2.4 i 16V 4WD 155KM 114kW
doskonała praca, funkcja OFF ROAD bardzo się sprawdza (Skrzynia biegów)