Lista ocen Toyota Corolla VIII (13) - Karoseria

Na liście zabraknie 683 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam98
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Najsłabszy punkt auta. Rdzewieje mniej niż E9, ale i tak jest źle. Bezwypadkowe, garażowane auto "już" po ok. 18 latach miało zaawansowaną korozję podwozia. Gniją podłużnice, progi i nadkola. Ogólnie cały spód, ale szczególnie tył. Trzeba na to zwrócić uwagę przy zakupie, i dusić rudą w zarodku. Bagażnik za to spory, a po złożeniu kanapy mieszczą się nawet 2 rowery czy lodówka :) Wygląd dyskusyjny, ale chociaż oryginalny, ja swojego...
~Waldek
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
O gustach się nie dyskutuje, mnie się podoba. Dostęp i funkcjonalność w tak małym nadwoziu wystarczająca. !8 lat i bez oznak korozji. Wszystkie elementy odsłonięte po kraksie (zmiażdżony bagażnik), jak nowe. Rudej nie stwierdzono.
~Kamil J.
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Mój egzemplarz poza jednym purchlem pod klapą bagażnika który widać dopiero jak otworzymy bagażnik praktycznie nie koroduje mimo stania na dworzu! Progi, podłoga zdrowe, tak samo nadkola i inne elementy.
~Jester
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Wersja poliftowa z podwójnymi lampami z przodu. Dla mnie ładna. Liftback 5-drzwiowy może się podobać, chociaż na pewno nie zachwyci koneserów. Podatność na korozję podobna jak w innych autach.
~Bartek780
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Nie jest w najlepszym stanie, choć znajdą się bardziej zardzewiałe auta w tej klasie (jak i mniej). Podobno ocynkowane wersje wyglądają jak nowe.
~jan
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mój egzemplarz ma powłokę galwaniczną, zero rdzy nawet przy gołej na gołych elementach gdzie powstały odpryski lakieru.
~Łukasz B.
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
W tym wieku pojawiają się już odpryski i niewielkie ogniska rdzy. Spód po zakupie cały został wyczyszczony i zakonserwowany.
~Adrian
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Odziwo w moim egzemplarzu nie występuje problem korozji. Blacha zdrowa ale to też możliwe przez prawdziwy dość niski przebieg.
~Remek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Miałem model ciut lepszy limitowany ocynk szyber dachem i przednią elektryką żałuję że sprzedałem to auto.
~Remek