Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2009 (29) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~intelektualista
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
jest na prawdę dobrze, to kombi jest krótkie, a szyby i lusterka duże, widoczność we wszystkich kierunkach jest bardzo dobra. Należy natomiast uważać na przedni lewy słupek wiadomo aspekty bezpieczeństwa wymusiły zwiększenie grubości tego elementu przez co na pasach nie widać ludzi wchodzących z lewej (trzeba głowę pochylić na chwile do przodu czy nikt się nie schował) oraz wszystkim polecam czujniki parkowania ;)
~sirand
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Do przodu standardowo jak we wspólczesnych samochodach, stosowanie szerokich słupków jest wymogiem bezpieczeństwa biernego. Do tyłu w nadwoziach typu kombi liczą się lusterka wsteczne, a te są doskonałe, duże i dobrze umieszczone.
~chomik
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
duży lewy słupek, trzeba uważać przyzwyczaić się zwłaszcza przy przejściach dla pieszych, skrętach w lewo, czujniki cofania wariują trudne do wyczucia
~sirand
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Do przodu dobrze, wysoka pozycja za kierownicą, do tyłu duże i odpowiednio umieszczone lusterka wsteczne, wycieraczki i oświetlenie drogi bez zarzutu.
~jarekkocon@gazeta.pl
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Widoczność niezła,choć nieco przeszkadzają przednie słupki,ale można się przyzwyczaić.Parkownie tyłem ułatwia dobra widoczność w lusterkach bocznych.
~Stefan
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Widoczność do przodu i do tyłu (kombi) ok, pomaga też czujnik cofania, plus za duże boczne lusterka. Jedynie żona narzeka na boczne słupki z przodu.
~grigori_goran_parovic
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
W nowszych auta „gunwo” widać, w tym widać wszystko z każdej perspektywy. Normalne słupki i dobre przeszklenie.
~Piotr
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jest to kombi więc także z tyłu jest dobrze. Nie mam zastrzeżeń. Dodatkowo polecam czujniki z tyłu - przydadzą się.
~andrzej_60
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Tutaj też nie mam uwag, duże lusterka zewnętrzne w odpowiednim miejscu, przy nadwoziu kombi nie mam problemów.

Toyota Corolla IX (E12) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ptrptr@op.pl
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
wersja kombi - w zasadzie widać (lub czuć) gdzie auto zaczyna się i kończy, lusterka można precyzyjnie ustawić . bez zastrzeżeń.
Toyota Corolla IX (E12) Kombi