Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2009 (50)

~intelektualista
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Kupiłem ten samochód jako używany i początki nie były łatwe (nie chodzi o usterki). W porównaniu do VW jakoś Toyota nie przyłożyła się do dobrego spasowania elementów tapicerskich. Oczywiście musiałem przyzwyczaić się to turbo i wszystkiego co z nim związane. Teraz po pół roku używania tego samochodu jestem zadowolony, nic się nie psuje, przebieg 218tusięcy to dopiero początek życia tego silnika (oczywiście trzeba o wszystko dbać). Po liftingu...
~Piotr
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Moim zdaniem samochód doskonały od strony niezawodności i spalania. Bardzo dobrze wyciszony, stosunkowo pakowny. Posiada bardzo dobre hamulce. Silnik mimo, że 1,4, to zupełnie wystarczający jak na ten samochód. Samochód niestety trochę nudny biorąc pod uwagę wygląd i silnik. Zdecydowanie polecam jeśli ktoś szuka samochodu na lata.
3,5
~Wojtas
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak na toyote, to slabo, jak na pojazd do jazdy na codzien nigdy nie odmowil mi posluszenstwa, latem dowiozl w chlodzie, zima w ciepelku ;)
~sirand
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód jest wykorzystywany do codziennej eksploatacji, głownie na zatłoczonych trasach i dystansach od 40 do 200 km oraz do przewożenia 2-3 osób i niewielkiego bagażu, w tej roli sprawuje się doskonale. Wjazdy wakacyjne 4 osób z bagażem na dystansach dziennych do 800 km też nie sprawiają problemów.
2,4
~chomik
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
bardzo przecietne auto uważam je za za drogie niestety w mojej opini przegrywa z fabia jest na poziomie opla czy fiata
3,5
~Wojtek
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Opisywana Toyota jest autem służbowym, różne osoby nią jeżdżą. Gdyby była niezawodna dostałaby najwyższa ocenę. A tak to niczym szczególnie nie zachwyca. Ot takie szare przeciętne auto z zewnątrz jak i w środku. Poniżej 2000 obrotów nie da się jechać. Auto jest mulaste, nie raz aż hamuje przy gwałtownym naciśnięciu gazu. Ale za to kręci się jak benzyna a jak turbina osiągnie te 2000 to jazda jest bardzo przyjemna. Silnikami TDI jeździ się...
~Toyota Man
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Prowadzi sie niezle. Malo pali, pakowny i komfortowy w sam raz dla rodziny 2+1 ktora niechce sie rzucac w oczy.
~sirand
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jeśli priorytetem jest ekonomiczna i bezproblemowa codzienna eksploatacja samochodu, a nie jazda ze sportowym zacięciem, to ten pojazd jest godny polecenia.
~Stefan
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Generalnie to dobry samochód, zwłaszcza w wersji kombi z silnikiem 1.4 D4D i jeżeli przez najblizszych kilka lat będzie bezawaryjny to uznam zakup Toyoty za strzał w 10;-)

Toyota Corolla IX (E12) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ToyotaFan
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Raczej mozna rzec doskonale, pewnie jezdzac bardziej spokojnie i hamujac bardziej silnikiem... dojechalbym na tarczach do 60 tys. km, ale uwazam to za lekka wpadke tego modelu, tlumaczenie i dorabianie ideoologi ze musi sie scierac bo dobrze dziala zakrawa na kpine ;)
Toyota Corolla IX (E12) Kombi