Lista ocen Toyota Camry VI (30)

~matys355@interia.pl
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Podsumowując jest tak na 4,9. Jestem zadowolony i nie mam ochoty sprzedać.
~Michał
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Ogólnie nieprzymyślane auto z kupą niedociągnięć!!! Zardzewiała plakietka z napisem Camry na progach. Nieprzymyślany bagażnik. Jakość metariałow i wykonania na bardzo niskim poziomie!!! Naszczęście sprzedałem to \"cudo\" już nigdy prestiżowa Toyota z japońska \"jakością\"
~P.
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Fantastyczne auto: Mercedes E klasa to przy nim ubogi krewny, przy czym masz to za połowę ceny Mercedesa.
~Michal
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
mam nadzieje, że przyszłe lata z tym autem upewnią mnie w tej ocenie.
~marm771016
Sedan 2.4 Hybrid 187KM 138kW
Bardzo dobra zmieniam przełożenia nogą jak chcę i kiedy chcę bez żadnych szarpnięć. (Skrzynia biegów)
~RobertM
Sedan 3.5 i V6 VVT-i 275KM 202kW
Witajcie użytkownicy CAMRY i AVALON z silnikami 3,5 V6. Opinie o tych autach już wyraziłem i jej nie zmienię bo jest wspaniałym pojazdem. Informacja ku przestrodze użytkowników obu pojazdów z w/w silnikami i przeviegiem ok 100tys km. UWAGA. zanim przekroczycie magiczne 100tys km warto udać się na warsztat i wymienić dekielki przy rozrządzie pozwalające na dojście do pompy olejowej. Takie \"kapsle\" pasujące od Poloneza za ok 0,60 PLN (ASO ok... (Silnik)
~Pete
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Dobre rodzinne auto. Dopracowane mechanicznie; zrobione typowo pod amerykańskiego klienta - cicho, komfortowo, miękko, taki kanapowiec. Jak chce się poszaleć - to można ale żadnej przyjemności z tego nie ma.
~RobertM
Sedan 3.5 i V6 VVT-i 275KM 202kW
V6 i nie ma pytań ;-) jak do tej pory najlepszy silnik w camry jakie posiadałem do tej pory (Silnik)
~kwiatek
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
jezdziłem różnymi markami i modelami samochodów ale ten model jest dla mnie najlepszy
~jacek510@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
naprawde cichy ale niema czym pogonic jak na ta wage auta! (Silnik)