Lista ocen Toyota Camry III (53) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin kfl
Sedan 3.0 188KM 138kW
4 lata temu za ten samochód troche zapłaciłem ale kupiłem go wtedy od pierwszego właściciela i serwisowanego takze nie żałuję żadnej wydanej na niego złotówki . Teraz to on mi sie odwdzięcza bezawaryjnością ,a to najważniejsze ze nie dokładam do niego tylko bezproblemów sie nim przemieszczam .
~opiotrek@hoga.pl
Kombi 2.2 136KM 100kW
Zawsze wolałbym kupować jak najtaniej, ale to auto mimo lat potrafi utrzymać cenę - szczególnie jeśli jest w dobrym stanie. Kupiłem w 1999 r. za 32000 PLN (100000km), sprzedałem w XII 2002 za 22000 PLN (225000km) pierwszemu zainteresowanemu kupnem, który przyjechał obejrzeć auto.
~Camrak
Kombi 3.0 188KM 138kW
Bardzo dobry, ale należy pamietać, że to auto klasy wyższej średniej , niektóre części mogą być drogie, aczkolwiek jest bardzo wiele zamienników i części z rynku wtórnego. Warto szukać egzemplarzy z udokumentowana historią. Kombi raczej tylko z Niemiec.
~Maciek
Sedan 2.2 136KM 100kW
jak ktoś założy że kupi samochód za 8000zł i Japończyka i że na dzień dobry będzie musiał wpakować w niego kilka tysięcy to na prawdę ok - ja w sumie musiałem zapłacić drugie tyle co za samochód żeby czuć że jest ok, ale warto było
~Watson
Sedan 3.0 188KM 138kW
Porównując cenę Camry z cenami innch samochodów tejklasy o takim samym wyposazeniu jest ona atrakcyjna. Z pewnością kto ją kupi, nie pożałuje swego wyboru. Nieco ucieka z ceny, ale to już jak każdy samochód oprócz Mercedesów.
~Camry
Sedan 2.2 136KM 100kW
Jak już pisąłem w calokształcie był drogi. Ale to , co mi zaoferował wydaje sie byc warte wiekszych pieniędzy. Kompletnie wyposażony samochód w dodatku tak trwały i niezawodny.
~Pabloablo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Auta z lat 92-96 są już sporo wyeksploatowane jednak czasem można dostrzec perełkę i wtedy jest uciecha z jazdy i podroży zarówno w mieście jak i na długich trasach...
~jefrey1
Sedan 2.2 136KM 100kW
Auto które ma zdecydowanie lepszą cenę od porównywanych aut zachodnich. W dodatku jest możliwość kupienia takiego auta z dobrych rąk bez poważnych przejść. Dobre wyposażenie seryjne.
~mike_s@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Zaczynam się powoli rozglądać za nowszym modelem Toyoty Camry, ale tym razem to bedzie wersja SOLARA czyli dwu drzwiowa. Ten samochód jest warty każdych pieniędzy.
Dziennik kosztów dla Toyota Camry III
16,3
~Marek-WAW
Sedan 2.2 136KM 100kW
Śmieszne pieniądze za luksusowe (jak na owe czasy) auto. Pełna gama tanich używek. A nowe części też nie są w cenach wyższych jak innych marek.