Lista ocen Toyota Camry III (72) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sle_dz@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Moje autko wyposazone jest w automat - jest to moj debiut z taka skrzynia (zawsze sie wzbranialem) ale jestem mile zaskoczony - jest to wygoda i komfort. Skrzynia plynnie zmienia biegi i nie jest awaryjna, co prawda dochodzi jeszcze jedna wymiana oleju ale zadziej niz w silniku a olej nie jest drogi.
~mike_s@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Przy tym przebiegu większość samochodow tej klasy ma już wymienioną skrzynie, a moja sprawuje sie bez zarzutów. Mam 5-cio biegową manualna skrzynie, ktora w Camry 3.0 jest naprawdę niesamowita. Wrażenia z jazdy są nieporównywalnie większy niż przy automacie.
~rybakiewicz@eurofinance.com.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
OK. Podczas normalnej jazdy zachowuje się bardzo dobrze. Jedyny mankament to jazda po dzikim terenie - przy częstym przyspieszaniu i zwalnianiu czasem przekoczy w tę i z powrotem (na wyższy i niższy bieg) - powoduje to szarpnięcia.
~milkiwaj
Sedan 2.2 136KM 100kW
doskonale, bo teraz jest po remoncie generalnym, rozpadł się overdrive, ale to nie jej wina, że w Polsce jej RAZ olej wymienili... poza tym przebieg dobija do 300tys, więc remoncik się należał
~Tomek
Sedan 3.0 188KM 138kW
Precyzyjna ,biegi dlugie ale silnik bardzo elastyczny to duzy atut. Moja skrzynia to manual i sprawdza sie lepiej od automatu podczas wyprzedzania i napewno mniej pali:)
~pawelpysio
Sedan 3.0 188KM 138kW
W SUMIE OK JAK NA TEN WIEK I PRZEBIEG, ALE AUTOMAT TROCHĘ SZARPIE CZASAMI. W SUMIE BEZ ZARZUTU. MYŚLĘ ŻE TO MOŻE BYĆ EFEKTEM NISKIEGO STANU OLEJU W SKRZYNI BIEGÓW.
~klauss@poczta.pf.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
automat nie do zajechania pod warunkiem ze sie o niego dba tzn wymienia olej co 60.000km. nie szarpie nie huczy pasuje do 3.0 silnika, w 2.2 jest juz troche gorzej.
~Bartek
Kombi 2.2 136KM 100kW
Skrzynia biegów w porządku, biegi wchodzą bez problemu. Po zakupie samochodu od razu wymieniłem olej dzięki czemu biegi wchodzą jeszcze płynniej.
~Maciek
Sedan 2.2 136KM 100kW
fantastyczna kickdown redukuje biegi super - jadąc 90km/h z czwórki redukuje do dwójki i ciągnie na niej do 115 albo jak włączymy sportowy tryb do 125km/h
Dziennik kosztów dla Toyota Camry III
16,3
~Marcin kfl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Posiadam japońską wersję z manualną skrzynią biegów. Skrzynia pracuje bez najmniejszych problemów , przy odpowiednim użyciu jest praktycznie bezawaryjna .