Lista ocen Toyota Avensis III Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW 2009-2011 (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrowa
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
Dam 5 może z lekkim minusem. 17\" i niski profil nie wybacza na naszych drogach. Jadąc drogą z koleinami trzeba ciągle dokonywać korekty kierunku. To przy większych prędkościach wymaga siły. Ale to zapewne przypadłość dużych kół, niskich profili i aktywnego wspomagania (utwardza się wraz z prędkością). W zakrętach bezbłędnie a na gładkich prostych bardzo wygodnie i bez wysiłku.
~zadowolony_uzytkownik
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
Nie narzekam. Tłumi to co nazywamy polskimi drogami, pozwala pokonać zakręt bez zmuszania do przypomnienia sobie czy mam w tym samochodzie papierek potwierdzający moją zgodę na pobranie po śmierci organów. Jedzie się pewnie nawet przy załadowaniu po dach rzeczami żony na weekendowy wypad.
~Romek
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
Zawieszenie przednie bez zastrzeżeń gorzej z tyłem trochę tańczy zgłaszałem to w Toyocie coś tam niby z drążkiem akcje robili ale efektu niema szczególnie uciążliwe zimą na lodzie .EBS tragedia działa za późno , do tego ten ręczny pod kierownicą to nieporozumienie.
~arni72
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
- zawieszenie daje duży komfort kosztem małej stabilności (bujania) na nierównościach (w porównaniu z Honda Civic VI generacji z "niefabrycznymi" amortyzatorami Monroe Reflex); - mała skuteczność hamowania silnikiem (na 2 i 3 biegu) przy zjazdach o nachyleniu powyżej 12%
~Henryk Czaniecki
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
to już moja trzecia avensis, poprzednie I i II generacji, pierwsza przejechałem 270tys km, drugą 234tys, ta jest najlepsza, dopracowany układ jezdny, przyjemne resorowanie, dobre wyczucie samochodu, daje poczucie bezpieczeństwa i odizolowania od swiata zewnetrznego
~szczesliwy_uzytkownik_4_lata_pozniej
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
Toyota trzema się pewnie drogi. Czułem się pewnie w trasie zarówno jadąc samemu jak i z całą rodzinką na wakacje. Załadowany po dach kombiak, 4 osoby na pokładzie a jednak żaden zakręt, koleina nie wywoływała pocenia się rąk. Jest kompletnie przewidywalna.
~grudex
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
miałem kiedyś opla astrę, lagunę I (fajny samochód to był), passat 2004 rok, lagunę ii( nie miałem tak krótko innego samochodu), teraz Toyota Avensis 2010 oraz Rav IV 2014 żony. perfekcja w prowadzeniu i w zwrotności. Rav-ka też super.
~Ali
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
Niestety, auto ma swoje wymiary i swoje waży. W stosunku do tego jak jeździ cięższa nawet Honda Accord czy Audi A4 to daaaleko. Za to dość komfortowo. Elektryczny ręczny to niepotrzebne udziwnienie i jakoś nie do końca mu ufam (jak to elektronice w ogóle...).
~nowynowy
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
Bez zastrzeżeń. Zawieszenie prawie niezniszczalne. Choć tak jak ktoś napisał: leciutko ściąga w prawo i geometria ani inne czary w aso nie rozwiązują problemów. Aso twierdzi, że niby opony się wyząbkowały.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis III Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
6,8
~kriss
Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW
w poprzednim aucie miałem 4x4 więc to niebo a ziemia, ale jak na 1 oś jest bardzo przyzwoicie, z tym że boje się tym autem wjeżdżać w łuki tak szybko jak poprzednim autem
Toyota Avensis III Wagon