Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 (44) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kazik
Sedan Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Bezawaryjny samochód z klasą. Ładna linia, nie starzejąca się, przy tym wnętrze proste i bardzo dobrze wykonane. Po przebiegu nie widać zużycia. Silnik 1.6 d4d wydaje się być mały, ale to złudne uczucie. Jeździ dynamicznie i pali niewiele ON. W trasie zszedłem do 4.5 litra. Zresztą po mieście palił mi tylko 6.8 litra. To mało jak na klase auta Premium. Ten model jest trwały i solidny.
~userToyota
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto z 2018 roku zaprojektowane w 2005!!! przestarzała technologia, jakość wykończenia bardzo słaba - trzeszczące plastiki, brak miejsca, niespasowane elementy. Bagażnik wygląda jakby projektant umarł w połowie pracy i są druty na wierzchu. Nawigacja, elektronika to jakaś pomyłka. Samochód w prowadzeniu wręcz tragiczny, baaaaaaardzo sztywny, niewygodny, trudno trzyma się w zakrętach
~zdzicho
Sedan Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
kupiłem z przebiegiem 69000km 4 miesiące temu z gwarancją serwisową i po pełnym przeglądzie w toyocie. Auto bardzo miłe w użytkowaniu prowadzi się lekko i przyjemnie. Silnik trochę za słaby ale jak się nie jeździ na wyścigi to jest ok. Jak się bujnie to idzie. Spalanie w przedziale 4,5 przy oszczędnej jeździe do 6,8 prze jeździe miejskiej i agresywnej :) . Mam zrobione 7000km i jestem zadowolony.
~Himer
Sedan Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Chciałem sobie kupić wygodne auto na dojazdy do pracy i padło na Avensisa. Kupiłem od kolegi z firmy, kupione w polskim salonie, serwisowany i zadbany. Toyota nie zawiodła mnie. Jest duża, komfortowa, ma potężny bagażnik ponad 500 litrowy. Ma prześwit na polskie drogi prawie 15 cm. Jest to samochód bezawaryjny i bardzo solidny. Podoba się innym i przyciąga swoją linią wzrok.
~Wojtek
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Samochód przestronny, wygodny i bardzo ekonomiczny. Musiałem przyzwyczaić się do jazdy z automatyczną skrzynią CVT, ale nie trwało to długo, a teraz nie zamieniłbym jej na żadną inną. W tej konfiguracji samochód jest zdecydowanie stworzony do spokojnej jazdy, a za to potrafi się odwdzięczyć wysoką kulturą pracy i niskim spalaniem. Póki co żadnych zastrzeżeń.
~Sebastian
Sedan Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Obszerne wnętrze, duży ponad 500 litrowy bagażnik, silnik, który spala niewielkie ilości paliwa i jest cichutki to przemówiło za tym, ze kupiłem to auto i jestem z zakupu ogromnie zadowolony. Już ktoś tu pisał, że 1.6 D4D to konstrukcja BMW, ale Japończycy tak ją przerobili, że silnik jest bezawaryjny.
~Dominik
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Samochód któremu trudno cos zarzucic, 1.8 nie jest demonem predkosci ale w miescie wystarcza do dynamicznej jazdy zas na trasie 160 km/h specjalnie go i mnie nie meczy. Miejsca jest sporo, kufer duzy, troche plastiki czasami skrzypia. Jedyna wada to wyciszenie, mogłoby tutaj byc lepiej.
~Tymek
Sedan Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Powrót Toyoty do korzeni, Avensis jest trwała i bezawaryjna. Dobry diesel 1.6 pali mało bo w granicach 6 litrów ON, a przy tym sprawnie można sie tym autem przemieszczać. Silnik.mega cichy jak na klekota.
~kacper125
Sedan Facelifting 2015 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Duże wygodne auto, jak dla mnie ładne, silnik prosty tylko olej i filtry, rozrząd na łańcuszku, ekonomiczne, nastawione na komfort, ale jak trzeba na wyższych obrotach dość dynamicznie.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015
8,2
~Marcin
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Poprawny styl bez szału mało wygodne fotele komfort średni wyciszenie kiepskie w porównaniu do Fiata Cromy która również posiadam słabiutko w kategorii komfort i wyciszenie
Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015