Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW 2016-2019 (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~proximo62
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Fotele na pierwsze wrażenie dość twarde, ale nieźle się to sprawdza na dłuższej trasie. Siedzi się nieco wyżej i bardziej pionowo. Trzymanie boczne mogłoby być lepsze. Podłokietnik dość wygodny, przesuwany przód - tył. Za to regulacja oparcia fotela jak 20 lat temu. Dźwignia regulacji wciśnięta gdzieś mocno do tyły i oferuje tylko skokową regulację. Regulacji lędźwiowej w ogóle brak. Jest za to ogrzewanie foteli. Przydałoby się jeszcze...
~Piotr
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Kąt nachylenia ekranu infotainmentu ergonomicznie idealny. Dobrze też, że nie jest za wysoko (jak np. wystający tablet), bo nie trzeba prostować ręki w łokciu i odrywać barku od oparcia, lub wręcz całych pleców, żeby coś sobie na nim przycisnąć :-) Podłokietnik, umiejscowienie drążka skrzyni biegów, to wszystko zasługuje na wysoką ocenę, tym bardziej, że sprawdzałem w salonach wiele innych marek i miałem pod tym względem duże zastrzeżenia...
~Bob
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
System multimedialny w porządku, ale funkcje patyczków przy licznikach można było podpiąć gdzieś pod jakiś przycisk lub w ogóle wrzucić do stacji multimedialnej i obsługiwać dotykowo. Wiem, we wszystkich testach tego samochodu o tym piszą i dopóki go nie kupiłem myślałem, że to szukanie dziury w całym, ale nie, to jednak irytujące rozwiązanie.
~Marcin
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Zbyt małe wgłebienia na kubki w środkowej konsoli przy dżwigni ręcznego hamulca, przyciski ogrzewania w fotelach przednich umieszczone na konsoli środkowej mozna właczyć połozonym przypadkowo przedmiotem, pozioma przegroda w bagazniku niezbyt przydatna, jest za to miejsce na koło dojazdowe
~Michał
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Bez zarzutu. Łatwo znaleźć dobrą pozycję za kierownicą. Odrobinę za mała regulacja kierownicy w stronę kierowcy. Finalnie siedzi się dość pionowo. Fotele mają denerwujące boczki w siedziskach, które piją w nogi, a jestem raczej szczupłej postury.
~Sprocket
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
wszystko pod ręka w intuicyjnych miejscach, za wyjątkiem sterowania komputerem za pomocą patyka, tylko na postoju - nie mniej mnie to nie przeszkadza, i tak nie za wiele można wywołać na wyświetlaczu, nie ma czym się bawić
~Dawid
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Intuicyjnie rozmieszczone i precyzyjnie działające przełączniki i przyciski sterowania najważniejszymi funkcjami. Multimedia obsługiwane są przez sprawnie reagujący ekran dotykowy.
~Polo
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką. Dotykowy monitor działa szybko i bez zacięć. Ja lubię w samochodzie prostotę obsługi i poręczność więc mi odpowiada.
~Andrzej
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
można pewnie lepiej ale jest dobrze. Minus to ręczne przełączanie komputera za pomocą przycisków na desce rozdzielczej. Ale to dla czepialskich
Dziennik kosztów dla Suzuki SX4 II S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
7,2
~Osoba fizyczna
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Jedyny mankament to przełącznik odczytu komputera pokładowego ukryty za kierownicą przy zegarach. Przełączanie mało komfortowe.
Suzuki SX4 II S-cross Facelifting