Lista ocen Suzuki Swace (7) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szymon_leszczyński
Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
W ruchu miejskim cicho, szczególnie że często auto przechodzi w tryb EV, na drogach lokalnych podobnie, tryb EV przy ok 90kmh nie jest niczym szczególnym. Do 110 jest przyzwoicie, później hałas wzrasta i to nie od strony silnika lecz w okolicach uszczelek drzwi przednich oraz z okolic kół. Psuje to wizerunek auta, przy prędkości autostradowej ok 140kmh jest mówiąc lekko średnio przyjemnie. Pasażer siedzący z tyłu niewiele zrozumie z naszych słów.
~ofc_
Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW
W mieście bajka, za miastem powyżej 120 jest głośno jak na nowe auto. Przy 150 trzeba się odwracać i mówić bardzo głośno by drugi rząd usłyszał co mówię. Ale w porównaniu do innych aut wypada podobnie w kompaktach. Podbitki pod maską nie znajdziecie.
~substance75
Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Tu nie jest dobrze, spodziewałem się jednak lepszego. moze to kwestia przeznaczenia samochodu - hybryda w domyśle raczej na miasto więc powyzej 100 nie jeździmy ale na autostradzie....no tak średnio bym powiedział
~Arek
Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Dla mnie naprawdę ok. Wiele osób narzeka na wyciszenie, może ja jestem mniej wymagający. Jeździ się wg mnie cicho i jednie szum opon dociera
~Mirek
Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Lepiej niż w Aurisie - silnika tak nie słychać przy przyśpieszaniu.
~mmm
spodziewałem się że będzie gorzej, a jest super