Lista ocen Suzuki Samurai (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bernard z gliwic/zabrza
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Mogły by być tańsze modele te starsze. Ale rynek powoduje, że ciągle świetnie się sprzedają, szczególnie autka w dobrym stanie. I to jest problem, bo z tzw "dawcami" jest ciężko. A jak jedziesz w teren i się świetnie bawisz to watro mieć w domu na zapasie np. resor, wał lub coś innego, by móc szybko zmienić i dalej szaleć. Napisz jak masz takie podobne coś do bernardO e-mail biuro@skiper.gliwice.pl pozdrawiam
~ziutek69@op.pl
Terenowy 1.3 69KM 51kW
co do jakosci to nie ma czego wymagac. przeciez to maluch. chociaz trwaly jak cholera. i nic bez naszego udzialu sie nie popsuje. taki pojazd zawsze sie sprzeda. dlatego ze to auto terenowe a takie znajduja amatorow bez wiekszego problemu.
~Jacek
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Dalem za niego grosze (sam znalazlem i przyprowadzilem zza Odry), w remont wlozylem 3 razy tyle ile za niego dalem a proponuja mi za niego 2 razy tyle ile mnie razem kosztowal - tyle ze on nie jest na sprzedaz!!!
~czlowiek
Terenowy 1.3 69KM 51kW
nie kupilem zloma za 5tys . dalem 3 x tyle i jestem Hepi ...bo pojezdzilem przez wakacje nic sie nie zepsulo teraz czekam na probe sniegu.........,,,,,,,,,,, mam nadzieje ze sie teraz dopiero sprawdzi.......
~Krnąbrny Rajdowiec
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Autka są dość drogie w zakupie, ale nie bez powodu. Ciężko jest coś złamać, uszkodzić, czy nawet zaskoczyć to auto. Warto dać więcej za egzemplarz sprawny i użytkowany z rozsądkiem.
~Mateusz
Terenowy 1.3 64KM 47kW
beznadziejnie, za 7000 można mieć samochód wygodny, niezawodny i tani w eksploatacji, nie mówiąc już o roczniku. Takie coś powinno być warte góra 3000 zł.
~polesfirsttofight@wp.pl
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Ogólnie za tą cene to jest kiepsko, mozna miec kilku letniego lanosa, a nie tico na kolach 275x70, ale lanosem to wstyd jezdzic...
~KiMeR
Terenowy 1.3 64KM 47kW
nie eksploatowany w terenie "mlody" rocznik jest dosyc drogi, a do starszych trzeba dolozyc troche swojego czasu i kasy.
~leon z lasu
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Zajebiste, jedyne w swoim rodzaju, niedoskonałe ale piekne. Kocham ten samochód i nienawidzę zarazem.

Usterki Suzuki Samurai

Suzuki Samurai – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomasz.9319105@pharmanet.com.pl
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Teraz staniał-razem z ex-marką niemiecką, jeśli zaś chodzi o utratę wartości-bez komentarza...