Lista ocen Suzuki Samurai (37) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bernard z gliwic/zabrza
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Auto jest wiekowe i w dodatku nie bulwarowe tylko tarenowe. Tak też jest często wykorzystywane. Na razie raz mi padł ... akumulator, na podjeździe, zimą. Zaraz po kupnie autka. Teraz mam nowy. Drugi raz zblokowałem skrzynie biegów, bo wbijałem bieg zredukowany ( reduktor ) w czasie jazdy. Ostatno padał rozrusznik lub bendix. Teraz jest jak nowy, pełna regenracja.To niewiele jak na takie cioranie.
~Krnąbrny Rajdowiec
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Kiedyś zapomnieliśmy zmienić olej i jeździliśmy tak przez prawie rok. Może to nie wiele znaczy, ale proszę mi wierzyć, ten samochód przetrwał więcej niż ktokolwiek liczył. Jestem pełen podziwu do tej konstrukcji.
~leon z lasu
Terenowy 1.3 69KM 51kW
\"Kiedy zaczyna się pasja...kończy się ekonomia\" Najgorsza jest korozja gniją na potęgę, człowiek zrobi, wyspawa, pomaluje a za rok znowu w innym miejscu; utopia jedyne wyjscie to się wyluzować i nie dać zwariować.
~serv7
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Skaczac kilkakrotnie ze sporej skarpy urwalem mocowanie wieszaka, to jedyna \"powazna ustarka\" ktorą zorganizowalem. Przyspawanie mocowania zajelo 4 minuty , a trzyma juz kolejne pol roku.
~ziutek69@op.pl
Terenowy 1.3 69KM 51kW
jedeyne co padlo to docis sprzegla. ale zakatowalem go poprostu po dlugim katowaniu na rajdzie po brodzeniu w blocie. polecam kazdemu kto nie jest wymagajacy jezeli chodzi o komfort a chce miec fajne autko.
~czlowiek
Terenowy 1.3 69KM 51kW
nic mi sie nie zepsulo , narazie , bo mam 4 miesiace dopiero, ale kupilem poniemiecki woz a tam inni ludzie, zmieniaja oleje i nie na Ruskiej benzynie...........
~SZCZEPAN -SŁUPSK-MOTOR ROCK
Terenowy 1.3 64KM 47kW
samuraj to mało poważny samochód [to samochód? :]]]-a więc poważnych problemów brak. pozdrawiam i polecam to COŚ :] szczepan.
~madshus
Terenowy 1.0 45KM 33kW
Nie zanotowałem, chociaż nie raz to, co się działo prawie przekraczało moją fizyczną wytrzymałość, a Zuśka dalej jedzie.
~Marek
Terenowy 1.3 69KM 51kW
kilka razy wymienialem resory(pękają), nadwozie rdzewieje jak w starym polonezie, poza tym lac benzyne i jechac,
Dziennik kosztów dla Suzuki Samurai
10,2
~ksz413
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Pękniecie resora (w terenie bywa) Ogólnie nawet przy złym traktowaniu niby coś tam ale jedzie dalej.