Lista ocen Subaru Tribeca (46) - Silnik

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kornel
SUV 3.0 i R6 24V Boxer 256KM 188kW
Cichutko, niepozornie mruczy, a w razie potrzeby budzi się potwór:)...
~Maciek
SUV 3.0 i R6 24V Boxer 256KM 188kW
jestem chyba najbardziej zadowolony z dotychczsowych ,ktore miałem ,myślałem o Lexusie RX 400,po jezdzie testowej ,nic szczegonego , spróbowałem mercedesa ML ,w drugim rzędzie siedzen się załmałem,tak mało miejsca,oparcia krótkie i nie wygodne,model 320 spala w miescie 18l ropy !i awaryjny, mój sasiad mial nowego Tuarega ,po roku sprzedał ,ciagła jazda do serwisu go załamała,wykończenie wnętrz też ze zlych materiałow.
~Vesoly79
SUV 3.6 260KM 191kW
Duży silnik i spora moc, ale taka musi być, aby ruszyć te 2 tony. Piękne brzmienie 6 cylindrów w układzie boksera. Niestety lubi łyknąć olej, co skończyło się dla mnie wymianą silnika. Teraz tego pilnuję i jest ok. Na niskich obrotach, porównując do diesli, wypada średnio. Dopiero, gdy go się dociąży i wkręci na obroty, pokazuje drugie oblicze. Nie jest to rajdówka, ale wstydu nie przynosi.
~Kamil
SUV 3.6 260KM 191kW
Dynamiczny i elastyczny. Przy spokojnej jeździe pracuje cichutko na niskich obrotach 1500- 2000 obr/min. Bardzo żywo reaguje na pedał przyśpieszenia ciągnie spokojnie pod 7000 obr. min. Mimo że waga to ok. 2000 kg to silnik spokojnie radzi sobie z taką masą. Przy pełnym załadunku 7 osób + bagaż brakuje trochę mocy.
~piotr_grabowski
SUV 3.6 260KM 191kW
Super. Mruczy świetnie. Pojemność 3.6 powoduje, że pojawia się banan na gębie. Po zakupie zainstalowałem instalację STAG i koszt paliwa wychodzi mi taki jak w Hondzie Civiv 1.4 na benzynie, a różnica - chyba nie muszę opisywać. Bekę serwisuję na bieżąco zgodnie z zaleceniami producenta i żadnych problemów.
~Bartek1977
SUV 3.0 i R6 24V Boxer 256KM 188kW
Silnik - rewelacja. Oczywiście w połączeniu z automatem trzeba nauczyć się wykorzystywać jego możliwości. Jak się już trochę pojezdzi, to silnik potrafi być naprawdę elastyczny, dynamiczny a jednocześnie cichy z wysoką kulturą pracy. No i ten dźwięk .... motoryzacyjna poezja dla uszu.
~Bogusław
SUV 3.6 260KM 191kW
motor 3,6 zadbany nie sprawia żadnych problemów, bezawaryjny, niewysilona, płynnie i cicho pracująca jednostka, miłe brzmienie. Wystarczająca moc i moment, bardzo dobre przyspieszenie. Można zagazować (nie ma turbiny), dobrze toleruje LPG
~jacekleski@o2.pl
SUV 3.0 i R6 24V Boxer 256KM 188kW
nie ma tu do wyboru silnika 3,6 a ja mam właśnie taki. Jest znakomity. Kultura pracy nieporównywalna z niczym z czym miałem do czynienia w tym z BMW, mitsubishi, audi. Moc wystarczająca, podobno jest spora różnica w zrywności w porównaniu z silnikiem 3.0
~borubar
SUV 3.0 i R6 24V Boxer 256KM 188kW
Nie wiem dlaczego nie da się w rubryczki wpisać nowego silnika 3,6. Próbowałem silnika 3.0, był gorszy, choć o bardzo wysokiej kulturze pracy. Ten który ma teraz czyli 3,6 jest bardziej dynamiczny. Bez zastrzeżeń. Dobra dynamika, cichutki. Rewelacja
~Andrew
SUV 3.0 i R6 24V Boxer 256KM 188kW
Jak to bokser, cichy, bez wibracji, dynamiczny. Nie ma z nim żadnych problemów. Zmieniać dobry olej co 10 tys a odwdzięczy sie bezproblemową eksploatacją. I co najwazniejsze - nie ma egr.