Lista ocen Smart Forfour I 1.1 75KM 55kW 2004-2006 (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel (KRZEMP) zawód:Technik Mechanik samochodowy
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Poprostu jest jej dużo. To "małe" auto ma jedynie proporcję wymiarów taką jak podobne auta w jego klasie. Wystarczy spojrzeć jak wygląda Smart zaparkowany obok powiedzmy Peugeota 206 czyni z niego coś na miarę Pińczera. W środku jest naprawdę dużo miejsca. Przejechaem tym autem trasę z Polski do Irlandii (ok 2500km.) i mimo wzrostu 188cm., nie miałem żadnych problemów i było poprostu wygodnie. Z tyłu można zredukować przestrzeń bagażnika...
~Sak88
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Z przodu sporo miejsca jak na takie auto z tyłu jest przesuwane kanapa więc pasażerowie nie mają co narzekać ale więcej miejsca jest kosztem przestrzeni w bagażniku ale w razie potrzeby można zwiększyć i do tego położyć oparcie i wtedy na prawdę sporo można przenieść nawet wchodzi rower w całości
~YELLOW
Hatchback 1.1 75KM 55kW
WYGODNA POZYCJA ZA KIEROWNICĄ. JAK PROWADZI MOJA ŻONA BO TO W KOŃCU JEJ AUTO TO SIEDZĄC ZA NIĄ MAM TYLE MIEJSCA NA NOGI CO W SKODZIE SUPERB :)OCZYWIŚCIE KANAPA NA MAXA PRZESUNIĘTA DO TYŁU.
~qba
Hatchback 1.1 75KM 55kW
a czego tu sie spodziewać po tak małym aucie, z przodu miejsca jest naprawde duzo a ci których wozilem z tylu byli zaskoczeni ilością miejsca
~rs
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Niesamowicie duże auto w środku jak na swoje gabaryty. Miałem przedtem Yaris nie do porównania. Smart jest niesamowicie przestronny.
~pishor
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Przód - bardzo wygodny. Tył - OK... a bywa, że bardzo dobrze - pod warunkiem odsunięcia tylnej kanapy (ale cierpi na tym bagażnik...)
~andrzejkown
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Jak na auto tych rozmiarów bardzo dobrze, z tyłu też nie można narzekać przy max. cofniętej tylnej kanapie.
~Smrek
Hatchback 1.1 75KM 55kW
zaskakująco dużo miejsca a przesuwana tylna kanapa to bardzo dobre rozwiązanie
~ewik1
Hatchback 1.1 75KM 55kW
komfort pasażerów z tyłu jest okupiony brakiem bagażnika ale jest ok