Lista ocen Skoda Superb II Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2013 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czaki
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
To jest bezapelacyjny TOP przy tych kwotach. Passat trochę świeższy, ale z tym wyposażeniem, to jest 50% ceny dodatkowo. Japońce z tych lat i w tych cenach, to jeszcze takie toporne i starsze wnętrza. Przed zakupem oglądałem praktycznie wszystkie marki, nie zamykałem się na żadną, ale superbina nie miała sobie równych.
~Krzych
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
duża utrata wartości choć myslałem pojeździć dłużej tym samochodem i nie było by to problemem, ale jak się tak psuje to pewnie sprzedam i kupię coś uzywanego bo jak kupiłem nowy wydałem kasę i dokładam to kupię to lepiej za mniejsze pieniądze coś kupić i też mogę dołożyć ale na starcie nie wydałem tyle co na nowy
~Jarek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Człowiek ma poczucie, że siedzi w luksusowej limuzynie. Jeździłem trochę Audi A6 i BMW 5 i wcale nie mam wrażenia, że pod względem wykończenia wnętrza, materiałów, odgłosów, wyciszenia itp. Superb nie jest gorszy.
~wrotas2
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Porównywałem z Fordem Mondeo, Citroenem C5, Fordem S-Max, Audi A6. Superb w wersji Elegance wypadł najlepiej - brałem pod uwagę wyposażenie, wielkość bagażnika, wiek samochodu i przydatność dla 4-osobowej rodziny.
~ktm
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Dobrze ale jak wezmie sie Platinum, Diesel, Kombi, DSG to cena juz wychodzi dosc wysoka. Moze w porownaniu do konkurencji nie duzo ale 100 z hakiem to nie malo pieniedzy jak na Skode !
~Pawełs
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto nie warte ceny. Przynajmniej o 1/4 się przepłaca czy nie lepiej już kupić Passata, który jest o niebo lepiej wykonany i spasowany.
~szerszy
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo dobry samochód. Nie kupiłbym go jeszcze raz gdyż jest taki wybór samochodów na rynku, że można próbować czegoś innego, to jedyny powód.
~Makaro
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Pożądny wóz za w miarę rozsadne pieniądze. Choć za cenę nowego Superba możma kupić 4-5 letnie auto z segmentu premium.
~Olek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Przyzwoita , szczególnie wersja cięzarowa 5 miejscowa i w moim przypadku 22 tysiace tańsza - 86 tysiecy brutto.
~uzytkownik
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Nie ma lepszej opcji w tej cenie, superb miażdży konkurencję.
Skoda Superb II Sedan